SunExpress

Türkiye İçine 40 TL’den Başlayan Fiyatlarla Uçabilirsiniz

SunExpress havayolları dünya üzerindeki iki büyük sivil havacılık şirketi tarafından kurulan bir firmadır. İlk uçuş deneyimini 1990 yılında yaşayan bu firma ülkemizin yurtdışına tarifeli sefer düzenleyen ilk firması olarak tanınmaktadır. Kurulduğu günden buyana büyük ölçüde ilerleme kaydetmiş ve halen havayolu taşımacılığına devam etmektedir. Uygun fiyatlar sunan ve iç hatlarda sık sık tercih edilen bir havayolu şirketidir. Yaklaşık 11 yıldır Türkiye iç hatları seferleri düzenlemektedir. Günümüzde rekabetin artmasıyla uçak biletlerinde oldukça büyük kampanyalar yapılmaya başlamıştır. Bu nedenle SunExpress havayolu şirketi de sık sık bilet kampanyası yapmaktadır. Ülkemizde şehir içi uçuş seferleri 40 TL civarında bir başlangıç ile bilet sunmaktadır. Avantajlı biletleri yakalamak için sizlerde sayfamızı takipte kalabilirsiniz.

Yılın Belirli Dönemlerinde Ucuz Bilet Kampanyası

SunExpress firması yılın belirli dönemlerinde uygun fiyatlı biletlerini sunmaktadır. Bazen indirimli fırsatlar tüm yıl boyunca da devam edebilir. Seyahat tarihinizin öncesinden belirli olması sizler için her zaman ucuz bilet konusunda avantajlıdır. Bazen son anda yakaladığınız bir fırsat da söz konusu olabilir. Rekabet nedeniyle birçok uçak firması zaman zaman kampanyalar yapmaya devam etmektedir. Türk Hava Yolları ve Alman firması Lufthansa işbirliği ile kurulan bu şirket havayolu deneyimlerini uzun yıllardır bu sektörde yer alan iki büyük şirketin bilgileri sayesinde oluşturmuştur. Tecrübesi ve deneyimli kadrosu ile güvenli bir uçuş geçirmeniz sağlanır. Üstelik firmanın ekstra hizmetleri de oldukça uygun fiyatlar ile yolculara sunulmaktadır.

İndirimli Bilet Almanın Yolları

Sürekli seyahat edenlerin zamanla kendi içlerinde oluşturdukları bir takım stratejiler söz konusudur. Bu nedenle herkes tarafından indirimli bilet alıp uçak seyahati yapanlara hayret eden gözlerle bakılır. Aslında bu durum oldukça basit birkaç püf noktanın ardından ulaşılabilecek bir durumdur. Öncelikle uçak biletlerinde erken satın alma her zaman size avantaj kazandırmaktadır. Gideceğiniz yer sürekli sefer düzenlenen ve diğer firmaların da sık sık rotasına giren bir yer ise rekabet büyük olacaktır. Bu nedenle tatil planı yapıyorsanız yol masraflarını düşünerek yer seçmeniz tavsiye edilir. Diğer bir konu ise ekonomi sınıfını tercih etmeniz ve alacağınız koltuk seçimini sistemin otomatik yapmasıdır.

No Comment

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.