Türk Hava Yolları

Türk Hava Yolları Ne Kadar Bagaj Hakkı Tanıyor?

Uçak yolculuğu mu yapmak istiyorsunuz? O halde bilmelisiniz ki tercih edebileceğiniz pek çok farklı hava yolu şirketi bulunmaktadır. Peki ama konforunuza ve güvenliğinize düşkün müsünüz? Eğer ki düşkünseniz ve ekonominizi de düşünüyorsanız kesinlikle Türk Hava Yolları firmasını tercih edebilirsiniz. Bundan sonra kullanabileceğiniz en iyi firmalardan biri olacaktır. Asla ve asla problem yaşamayacak ve her zaman için en iyi şekilde yolculuk yapabileceksiniz. Peki ama Türk Hava Yolları ne kadar bagaj hakkı tanıyor, merak ediyor musunuz? Eğer ki bu konuda bilgi almak istiyorsanız hemen şimdi yazının devam kısmını inceleyebilirsiniz. Unutmamalısınız ki farklı sınıflarda farklı bagaj hakları olacaktır.

THY Bagaj Kapasitesi Değişkenlik Gösteriyor

Bilindiği üzere Promosyon, Ekonomi ve Business Class sınıfları mevcuttur. Her firmada olduğu gibi Türk Hava Yolları’nda da bagaj hakları bu sınıflar arasında değişkenlik göstermektedir. Kısaca söylemek gerekirse Promosyon için 15 kilogram, ekonomi için 20 kilogram ve Business Class içinse 30 kilogram bagaj hakkı verilmektedir. Tabii yolcular fazla bagaj hakkı da satın alabilirler. Bunun için de ödenecek tutar biraz daha yüksek olacaktır. Kısaca söylemek gerekirse siz de uçak biletinizi Business Class alarak bagaj hakkınızı en yükseğe çıkarabilirsiniz. Tabii bunların tek kişilik haklar olduğunu da söylemek gerekir. Yani 4 kişilik bir aile için ekonomi sınıfında 80 kilogram bagaj taşıma hakkı olacaktır.

Ekonomik Fiyatlarla Fazladan Bagaj Hakkı

Son derece ekonomik rakamlar ödeyerek dilediğiniz gibi bagaj hakkı alabilir ve siz de daha fazladan yük taşınmasına olanak tanıyabilirsiniz. Bildiğiniz gibi Türk Hava Yolları bu konuda en hassas politikayı sürdüren firmadır. Bundan sonra siz de ihtiyacınız olduğu kadar fazladan bagaj hakkı alabilir ve onları en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Unutmamalısınız ki ülkemizde bu özellikleri doğrultusunda belki de en fazla tercih edilen hava yolu şirketi Türk Hava Yollarıdır. Artık yurtiçi ya da yurtdışı uçuşlarında konforu sonuna kadar hissedeceksiniz. Bununla birlikte geniş hacimli bagajlarınızı da en iyi şekilde taşıyacaksınız. Ayrıca söylemek gerekirse bagaj bölümünde bulunan tüm bagajların THY tarafından güvence altında olduğuna emin olabilirsiniz.

No Comment

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.