Türk Hava Yolları

Türk Hava Yolları E-Bilet Dönemi Başladı

Türk Hava Yolları ile seyahat etmenin ne kadar avantajlı olduğu konusunda bilgi sahibi değilseniz sizlere her açıdan tercih edilmesi gerektiğini nedenleri ile açıklayalım. Havayolu seyahatinde insanların ilk aradıkları şey güvendir. Buna göre ilgili kuruluş tercih edilir. Çünkü normale oranla daha farklı bir sistem olmasından dolayı herhangi bir probleme maruz kalmak kimsenin seyahat esnasında karşılaşmak istediği bir durum değildir. Sevdiklerinizin yanına ziyaret amaçlı, iş sebebiyle ya da tatil seyahatleriniz de ister dış hatlar olsun ister iç hatlar güvenle tercih edebileceğiniz bir şirket olan Türk Hava Yolları şimdilerde yolcularını düşünerek E-Bilet uygulamasını başlattı. E-Bilet uygulaması sayesinde yolcular uzun Check-in kuyrukları beklemeden ve koşullu saat problemi yaşamadan doğrudan bagajlarını verip kalkış kapısına geçebiliyor. Bu sistem sayesinde zamandan tasarruf ediliyor.

Uygun Fiyatta Yüksek Kaliteli Seyahat

Türk Hava Yolları bir zamanlar en pahalı firma olarak herkes tarafından gönül rahatlığı ile tercih edilememekteydi. Fakat artan rekabet ve diğer özel firmaların düşük maliyetli seyahat politikası sebebiyle ekonomi sınıfı uçuşlarında bir hayli indirim yapma yolunda gelişmeler gösterdi. Artık diğer uygun fiyatlı bilet sağlayan firmalar ile neredeyse aynı koşullarda fiyatları olması ve buna rağmen kaliteli hizmetinden ödün vermiyor olması farkını yansıtmaktadır. Bilindiği üzere düşük maliyetli hava taşımacılığı yapan firmalar ikram ve ek hizmet konusunda pek gelişim göstermezler. Uçak bileti uygun fiyatlı olduğu için yalnızca yolcu taşıma odaklıdır. Fakat Türk Hava Yolları taşıdığı yolcuların memnun kalabilmesi ve yolculuk sırasında rahat edebilmeleri için bütün koşulları sağlamaktadır. Bu nedenle fiyatları düşürmesine rağmen halen yüksek kalitede seyahat imkanı sunmaya devam etmektedir.

Müşteri Odaklı Yenilikler

Türk Hava Yolları seyahat firması her zaman yapmış olduğu yenilikleri müşteri odaklı sunmaktadır. Marka kendi imajını ya da alternatif seçeneklerini güçlendirmek için bir adım atmak gibi hesaplar yapmak yerine müşterilerin nasıl memnun kalacağını ve yapılan yeniliklerden her bütçeye uygun kişilerin faydalanabileceğini düşünerek ilerleme kat etmektedir. E-Bilet sistemi de bunlardan birisidir. Birinci sınıf uçuş sağlayan insan da ekonomi sınıfı yolcusu da bu yenilikten faydalanabilecektir.

No Comment

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.