Türk Hava Yolları

THY Online Check-in Yapmanın Yolları

Dünyanın en çok tercih edilen hava yolu firmalarından biri olan Türk Hava Yolları, bildiğiniz gibi son derece kaliteli bir uçuş hizmeti vermektedir. Daima konforlu bir yolculuk yapılması için elinden gelenin en iyisini yapan ve çalışanları ile güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş olan Türk Hava Yolları, bundan sonra sizin de tercih edebileceğiniz firmalardan olabilir. Peki ama siz de Türk Hava Yolları üzerinden nasıl bilet alabileceğinizi biliyor musunuz? Tabii ki de en kısa yolu yani interneti kullanabilirsiniz. Bildiğiniz üzere internet üzerinden kolayca bilet alabilir ve siz de dilediğiniz gibi yolculuk yapabilirsiniz. Peki ama THY online check-in yapmanın yolları nelerdir? Bu konuda bilginiz var mı?

Mobil Cihazlardan Check-in Yapılabilir

Bildiğiniz üzere THY mobil uygulaması ile kolayca online Check-in yapılabilir. Bunun için öncelikli olarak almış olduğunuz biletin PNR numarasını biliyor olmanız gerekir. Ayrıca mobil uygulamasının cep telefonunuzda yer alıyor olması gerekir. Böylece dilediğiniz gibi uygulama üzerinden kolaylıkla check-in işlemi yapabilirsiniz. Peki ama bunun yararı ne olacak, merak ediyor musunuz? Tabii ki de online check-in yaptıktan sonra bilet kontrol ve bagaj verme işlemleri sırasında size ayrılmış olan check-in işlemlerinizi çok daha kolay ve hızlı yapabileceksiniz. Böylece zaman kaybetmeden bineceğiniz uçağa doğru yönlenebileceksiniz. Peki ama başka nasıl online olarak Check-in yapılabilir, merak ediyor musunuz?

Kolayca Online Check-in Yapabilirsiniz

Son derece basit bir şekilde istediğiniz gibi THY web sitesinden online Check-in yapabilirsiniz. Gerek mobil cihazlardan gerekse masaüstü cihazlardan giriş yaparak işleminizi hızlıca halledebilirsiniz. Bunun için öncelikli olarak yukarıda da belirttiğimiz gibi biletinizin PNR numarasını bilmeniz gerekiyor. PNR numarasını öğrendikten sonra rahatlıkla kontrol yapabilirsiniz. Ayrıca söylemek gerekirse bundan sonra yapacağınız her işlem için burada avantajlı olacaksınız. Türk Hava Yolları tarafından farklı seçenekler sizlere sunuluyor olacaktır. Göreceksiniz ki tahmin bile edemeyeceğiniz kadar avantajlı olacaksınız. Tek bir tıklama ile gerek mobil uygulamasından gerek mobil sitesinden gerekse masaüstü cihazlar ile internet sitesinden check-in yapmak size de çok iyi gelecektir.

No Comment

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.