SunExpress

Sunexpress Uçak İçi Hizmetlerde Sınır Tanımıyor

Bilet alma işlemleri sırasında başlayan avantaj ve ayrıcalık uçak içinde de devam ediyor. Böylelikle her zaman ayrıcalıklı olma deneyiminiz sürmüş oluyor. SunExpress ile sizleri bekleyen birçok ayrıcalığı kaçırmamalısınız. Son derece gelişmiş olan olanakları ile uçak içinde benzersiz deneyimler ve konfor sizleri bekliyor. Ekonomik sınıfta yapılan uçuşların başlıca sorunlarından bir tanesi yetersiz diz mesafesi olarak karşımıza çıkıyor. Bu durum SunExpress ile tamamen geride kalmış durumda. Çünkü ekonomi sınıfında uçuşlarını gerçekleştiriyor olsanız bile size konforu tam anlamıyla sunan koltuklara sahip olacaksınız. Böylelikle herhangi bir diz mesafesi sıkıntısı yaşamamış olacaksınız. Çünkü aralık bu uçaklarda oldukça geniş tutulmaktadır.

Ekonomi Sınıfında Birinci Sınıf Rahatlık

Her zaman rahatınıza düşkün biri iseniz herhangi bir sıkıntı yaşamadan SunExpress ile uçuşlarınızı gerçekleştirebileceksiniz. Bunun dışında yapılan ikramlar da oldukça iyi durumdadır. Aradığınız birçok şeyi uçak içi ekranlarından bulabileceksiniz. Böylelikle hiçbir şeye ihtiyacınız kalmayacak ve binlerce feet yukarıda bile sıcacık kahvenizi içebileceksiniz. Alkollü içeceklerin tadına da dilerseniz bakabileceksiniz. Ayrıca çeşitli yemek olanakları ile de gerek kahvaltı gerek öğle yemeği gerekse de akşam yemeklerini bulabileceksiniz. Zengin menüsü ile adından söz ettiren SunExpress, herkese uygun yiyecek içecek servisini yapmaya devam etmektedir. Böylelikle tamamen keyif ile uçuşlarını gerçekleştirebileceksiniz. Dilerseniz uçak içi ikramlarını bilet alırken dahil belirleyebilirsiniz.

Yiyecek Ve İçecek Seçimlerinizi Hemen Yapabilirsiniz

Yemek yemek istiyorsanız bunu önceden sunulan menülerden seçebilir ve fiyatlarını en başından ödeyebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz yiyecek ve içecekler uçak sırasında sizlere özel olarak sunulacaktır. Herhangi bir eksiklik veya aksaklık yaşamadan bu imkanların sahibi olabileceksiniz. Kaçırılmayacak avantajları mükemmel düzeyde kalitesi ile kullanmaya başlayacak ve her zaman olduğundan çok daha özel olabileceksiniz. Normalde bu tür hizmetler sadece 1. sınıflara özel olarak yapılırken, SunExpress ekonomik sınıfta olanlara da aynı şekilde bu hizmetleri sağlamaktadır. hatta her geçen gün bunu daha da ileriye götürmek için çalışmalarını ilerletmektedir. Koltuğunuza oturduğumuz andan itibaren büyük bir rahatlık ve kaliteyi sizlerde gözlemleyebileceksiniz. Ayrıcalıklarla dolu bir uçuş deneyimi için kesinlikle SunExpress ailesini tercih etmelisiniz. Birçok avantajlı olacağınız konu ve sahip olacağınız  yüksek konfor olacaktır

 

No Comment

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.