SunExpress

SunExpress Türkiye’nin En Çok Tercih Edilenlerinden Biri

Türkiye’nin havayolu taşımacılığında öncü firmalarından birisi olan SunExpress uygun fiyatlı seyahat imkanları ile en çok tercih edilen şirketlerden birisidir. Şehir içi uçuşlarda oldukça fazla kampanya yapması insanların bu havayolu şirketini tercih etmesini sağlıyor. Alman havayolu şirketleri arasından köklü bir firma ile Türk Hava Yollarının ortaklığı ile Antalya’da kurulan firma kuruluş tarihi 1990 yılından itibaren güvenle yolcularını taşımaktadır. Tarifeli uçuş konusunda kendisini hızla geliştirmesi üzerine ikinci şubesini de ülkemizin gözde şehirlerinden olan İzmir’de açmıştır. Anadolu şehirleri arasında uçuş konforunu derinden hissettiren ve uygun fiyatlar sunan nadir firmalardan bir tanesidir. Üstelik tatil planınıza ek olan hizmetler de sağlamaktadır. Türkiye içinde 40 TL’den başlayan bilet fiyatları sunmaktadır.

Uygun Fiyat ve Yüksek Konfor Bir Arada

SunExpress hava yolları yolcularına yüksek konfor sağlamaktadır. Uygun fiyatlı olmasına rağmen yolcuların konforundan ödün vermemesi tercih edilme sebepleri arasında yer alır. Yurtdışı seyahatlerinde 76,99 Euro’dan başlayan bilet seçenekleri sunmaktadır. Ayrıca gideceğiniz yerde sizi bekleyen turlar ve aktiviteler düzenlemektedir. Ek hizmet bakımından oldukça geniş bir portföye sahiptir. Araç kiralamadan, kayak turlarına varan hizmet seçenekleri yolcuların seyahat sonrası planlarını da kolaylaştırmaktadır. Anadolu’nun farklı şehirlerine yapmış olduğu kampanyalar sayesinde insanlara memleket özlemi giderme şansı tanımaktadır. Antalya ve İzmir’de iki şubesi bulunan firma bu şehirlerarasında da kampanyalar düzenleyerek insanların sıcak tatil beldelerini keşfetmelerine yardımcı olmaktadır. Hem yaz aylarında tatil planı yapmanızı desteklerken kış aylarında da tatil ihtiyacınız olabileceğini düşünerek buna özel fırsatlar oluşturmaktadır.

Birçok Alanda Özel İlgi ve Alaka

SunExpress resmi internet sitesi üzerinden her türlü yolcu hakkında detaylı bilgi verilmektedir. Uçuş esnasında ve sonrasında merak edilen bütün açıklamalar ve dikkat edilmesi gereken durumlar seyahat edecek kişilere önceden anlatılmaktadır. Böylelikle her alanda özel ilgi ve alaka gösteren havayolu firması yolcuların mağdur olmasını engellemektedir. Hamile yolculardan tutun da çocuklu ailelere kadar çeşitli bilgiler ve tavsiyeler vermektedir. Bir havayolu şirketi olarak yalnızca seyahat odaklı olmak yerine tam anlamıyla insanların hayatlarını kolaylaştırma çabası takdire şayan bir durumdur.

No Comment

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.