SunExpress

SunExpress Online Check-in İşlemleri

SunExpress havayollarını tercih ederek ister şehir içi uçuşlarda isterseniz yurtdışı seyahatleriniz de Online Check-in kolaylığı yaşayabilirsiniz. Dünyanın iki önde gelen havayolu firmasının işbirliği ile ülkemizde uzun yıllar önce kurulmuş olan ve köklü bir firma olan SunExpress her açıdan uygun fiyatlar ve çeşitli kampanyalar sunmaktadır. Tek yapmanız gereken teknolojiyi iyi kullanarak internet sitesi ya da uygulamayı yakından takip etmektir. Havayolları konusunda da teknolojinin bir hayli ilerleyiş göstermesi insanların zaman kaybı yaşayıp uzun kuyruklarda bekleyiş göstermesine engel olmaktadır. İnsanlar havayolu taşımacılığını kısa mesafe ve süre etkenlerinden dolayı tercih ederken Check-in işlemleri için kaybedilen süre bir hayli problem yaratmaktadır. Bu nedenle en mantıklısı her açıdan avantaj sağlamak adına Online Check-in yapmaktır.

Online Check-in Avantajları

Birçok insanın kullanmadığı Online Check-in aslında çok avantajlı bir sistemdir. Bu sistem sayesinde uçuş saatinizden bir saat kadar önce havalimanında olmanıza ve uzun Check-in kuyrukları bekleyerek bilet almanıza gerek kalmaz. Online Check-in işlemi ile sizlere güvenlik kontrollerinde gösterebileceğiniz bir kod verilmektedir. Bu kod sizin uçuş biletiniz yerine geçer. Bagaja verecek eşyanız olmaması dahilinde direkt olarak kapılardan geçerek seyahat edeceğiniz seferin kontuarına gidebilmeni mümkündür. Bagaja vereceğiniz eşyanız var ise yine de uzun sıralar beklemek yerine Online Check-in için özel ayrılan alandan bagajınızı son yarım saat kalana dek görevlilere teslim edebilirsiniz. Önceden yapılan Check-in işlemi sizi trafik ya da herhangi bir kötü durum sebebiyle gecikmenizin olmasında da avantaj olarak etkiler. Bu nedenle sistem ile tanışmanızı tavsiye ederiz.

E-Bilet Sistemini Kolayca Öğrenebilirsiniz

Online Check-in demek aslında bir nevi E-Bilet almanız demektir. Yani elektronik ortamda size tanınan bilet kodu sayesinde kolaylıkla seyahatinizi gerçekleştirebilmenizi sağlamaktadır. Üstelik bu sistemin adımları da oldukça basittir. Sistemden herkesin faydalanabilmesi adına açıklamalar dahilinde tek tek adımlar oluşturulmuş ve kolay anlatım sağlanmıştır. SunExpress havayolları internet sitesi üzerinden rezervasyon ve Check-in işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Biletinizi ne zaman aldığınızın bir önemi olmaksızın size sunulan bilet referans numarası ile Check-in yapmanız mümkündür.

No Comment

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.