SunExpress

SunExpress İlk Uçuşunu 1990 Yılında Yaptı

SunExpress havayolu firması kurulduğu günden bu yana oldukça tercih edilmektedir. Türk Hava Yolları ve bir Alman havayolu şirketinin engin tecrübelerine ve başarısına dayanan iki ortaklı bir marka olarak kurulmuştur. 1990 yılında ilk seferini düzenleyen SunExpress günümüze kadar kendisini fazlasıyla geliştirmiş bir firma olarak halen hizmete devam etmektedir. Şehir içi seferlerini uygun fiyatlarla yapması ülkemizde de rağbet görmesine neden olmaktadır. Ulaşım ağı konusunda oldukça geniş bir firmadır. Yurtiçinde avantajlı fırsatlar ve kampanyalar sunarak yolcularını güvenle gidecekleri yere ulaştırmaktadır. Ekonomi sınıfında dahi oldukça konforlu bir yolculuk sunmaktadır. 27 yıldır süregelen engin tecrübesi her alanda faydalı olmaktadır. Personel kadrosunda deneyimli ve kalifiyeli insanlar yer almaktadır. Yurtdışı uçuşlarında da uygun fiyatlar ile bilet satın alarak seyahat tercihinizi SunExpress firması tarafından yaparsınız.

Avantajlı Uçuş Konusunda SunExpress

Birbirinden özel fırsatlar sunan SunExpress Havayolları firması avantajlı uçuş konusunda da oldukça tercih edilen bir firmadır. Bugüne kadar indirimli olarak birçok kişinin seyahat etmesini sağlamıştır. Ekstra hizmet açısından da oldukça başarılı ve etkilidir. İlave bagaj hakkı alımlarında ve koltuk seçimlerinde diğer havayollarına oranla güzel avantajlar sağlamaktadır. Sevdikleriniz ile seyahatlerinizi uygun fiyatlarda gerçekleştirmek ya da sevdiklerinizin yanınıza uygun fiyatlar ile uçmak için kesinlikle SunExpress’i tercih etmenizi öneririz. Böylece yaşadığınız konforlu uçuşa yüksek fiyat ödemek zorunda kalmazsınız. Kabin ekibinin güler yüzü sizi daha rahat hissettirecek ve yolculuğunuzun nasıl geçtiğini anlamayacağınız ilgi ve alaka ile karşılaşacaksınız.

SunExpress Büyümeye Devam Ediyor

1990 yılında Antalya’da kurulan SunExpress firması kurulduğu günden buyana halen büyümeye devam etmektedir. 2010 yılında tarifeli uçuş seferlerine rağbet artmasıyla İzmir ilinde de ikinci şubesini açmıştır. Şehir içi avantajlı uçuşlar sunan firma aynı başarısını Yurtdışı uçuşlarında da göstermektedir. Bu sayede Almanya’da da bir alt kuruluşunu 2011 yılında kurarak farklı ülkelere de seferler düzenlemeye başlamıştır. Büyüme çabasını halen devam ettirmesi ve sürekli olarak tercih edilen öncü firmalar arasında yer alması başarısından kaynaklıdır. Uygun uçak bileti konusunda ve hizmet alanında tecrübesini her zaman göz önüne alarak kaliteli hizmet sunmaktadır.

No Comment

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.