SunExpress

SunExpress İle Uçak İçinde Alışveriş Keyfi

Sunexpress havayolu firması uzun yıllardır ülkemizde hizmet veren ve sektöründe oldukça büyük başarılara imza atan bir firmadır. Türk ve Alman işbirliği içerisinde dünya devi iki havayolu firması tarafından kurulan bu firma güvenli hava taşımacılığını oldukça uygun fiyatlara gerçekleştirmektedir. Dünya üzerinde birçok ülkeye seyahat imkanı tanıyan SunExpress yolcuların memnuniyeti için onlara uçuş sırasında sayısız imkan sağlamaktadır. Yurtdışı seyahatlerinin normale oranla daha uzun olması nedeniyle insanların uçak içerisinde geçirdikleri vakitleri tam anlamıyla yararlı bir hale getirebilmek adına SunShop hizmeti ile uçak içerisinde alışveriş imkanı tanıyor. Gümrüksüz alışveriş seçeneği sunan bu firma sayesinde uçak seyahati sırasında ürün dergilerinde yer alan bütün Free Shop ürünlerini koltuğunuzda otururken rahatlıkla satın alabiliyorsunuz. Bu sayede zaman kaybı yaşamadan sevdiklerinize seyahat dönüşünde mükemmel hediyeler alabiliyorsunuz. Bu ürünler sayesinde kendinizi de şımartmanız ve tütün ürünleri ya da alkollü ürünleri de uygun fiyatlar ile almanız da mümkündür.

Uçakta Satış Hizmetinden Faydalanın

Diğer havayolları firmalarından oldukça güzel ve avantajlı hizmetler düzenleyen Sunexpress firmasını tercih ederek sizler de sayısız avantajın sahibi olabilirsiniz. Uçakta satış hizmeti yolcular için oldukça iyi bir avantajdır. Hem yolculuk sırasında ürünlere göz atarken zamanın nasıl geçtiğini anlamazken hem de ayağınıza kadar seçtiğiniz ürünlerin gelmesi size bir hayli kolaylık sağlar. Üstelik ürün seçeneği de oldukça fazladır. Takıdan, parfüme, alkollü içeceklerden özel hediyelere varan birçok çeşitli dünyaca ünlü markalara sahip ürünleri bulabilmeniz mümkündür. Bu sayede yerinizden kıpırdamadan alışveriş yapma keyfini çıkartabilirsiniz.

Uçuş Öncesi Ürünleri Görebilirsiniz

SunShop dahilinde yolculara satışa sunulan ürünleri uçuş öncesinde de görebilmeniz mümkündür. SunExpress internet sayfası üzerinden bilgisayar, tablet ya da mobil cihazınızı kullanarak SunShop ürünlerinin kataloğunu ücretsiz olarak görüntüleyebilmeniz mümkündür. Ayrıca seçim yaparak ürünler tükenmeden yolculuğunuzun ilk dakikalarında satın alma işlemini gerçekleştirme şansınız da vardır. Yalnız bilmeniz gereken en önemli detaylardan birisi uçuş öncesi tütün ürünleri ve alkollü malzemelerin internet üzerinden görüntülemesi yapılmadığıdır. Yasal sorunlar nedeniyle bu ürünlerin uçak içerisinde dağıtılan kataloglardan görme şansınız söz konusudur.

No Comment

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.