Pegasus

Sevgililer İçin Özel Pegasus Fırsatları

Pegasus Havayolları kapsamında ilişkinizi daha da uzatmak ister misiniz? Bu kampanya sizler için ilişkinizi dört aya kadar uzatma fırsatı sağlamaktadır. Kampanya koşulları dahilinde dilediğiniz zaman için Avrupa’nın en romantik şehirleri arasında mobil cihazınız üzerinden alacağınız bütün uçak biletlerinde harika indirimlerden faydalanabiliyorsunuz. Hem de bu kampanya diğer havayolu kampanyalarında olduğu gibi az oranda indirim tanımıyor. Bütün çiftlerin aşklarını tazelemek adına kullanabilmesi için %40 oranında indirim fırsatı sağlamaktadır. 15 Mart 2018 tarihinde başlayıp 6 Haziran 2018 tarihine kadar dilediğiniz bir an için kullanacağınız Pegasus kampanyası sevgiliniz ya da eşiniz ile daha önce görmek istediğiniz birbirinden romantik şehirler için oluşturuldu. Bu kampanya için sizlerde 11 Şubat tarihine kadar mobil cihazınız ile biletinizi belirtilen tarih aralığındaki seyahatleriniz için alabilirsiniz.

Sevgililer Gününde Mükemmel Hediye

Önümüzdeki hafta dünya genelinde kutlanacak olan sevgililer günü için hala hediye almadıysanız sizler de bu fırsatı kaçırmamalısınız. Sevgilinize ileri tarihli bir tatil hediye etmek ve tam tatil dönemi için ayarladığınız bu romantik tatili sevgililer gününde açıklamak aşkınızı canlandıracaktır. Bugün başlayan ve 11 Şubat’a kadar devam edecek kampanyaya sizler de katılabilir %40 indirim ile Atina, Madrid, Roma, Barselona, Viyana, Milano, Bolonya, Prag, Budapeşte ya da Paris için bilet alabilirsiniz. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı kalkışlı uçuşlarınız için sizler de vakit kaybetmeden yer ayırtabilirsiniz. Üstelik eşleri de düşünen bu kampanyadan çocuk misafirlerin de yararlanması mümkündür.

Pegasus Kampanya Koşulları

Kampanya Pegasus mobil site ve mobil uygulama üzerinden satın alınan biletler için geçerlidir. Kampanya için en fazla satışa çıkan koltuk adedi 270159’dur. Bu muhteşem indirim dış hatlarda Süper Eko paket ücreti üzerinden uygulanmaktadır. Süper Eko paket dışında bir paket seçmeniz dahilinde indirim yalnızca bilet fiyatı üzerinden uygulanmaktadır. Kampanya ücretine Check-in bedeli de dahildir. Kampanya dahilinden çıkma koşulları arasında biletinizi açık bilete çevirmek söz konusudur. Bu durum biletinizin kampanya tarihleri dışında uygulanması durumunda indirim miktarının tahsil edilmesine neden olacaktır. Pegasus Havayolları tarafından oluşturulan bu kampanya başka bir indirim ya da puan kampanyası ile birleştirilemez.

No Comment

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.