Onurair

Puanı Eksik Olanlar Kolayca Puan Satın Alabiliyorlar

Onur Air havayollarını seçerek seyahat edenler her aldıkları biletlerden puan kazanarak toplanan puanları sayesinde ödül bilet almaya hak kazanıyorlar. OnurExtra programına üye olanlar seyahat ettikçe daha da avantaj yakalıyor. Bilet fiyatları oldukça uygun olan bu havayolu şirketi kampanyaları ile de her zaman fırsatlar sunmaya devam ediyor. Üstelik en iyi tarafı da almak istediğiniz ödül biletine puanınızın yetmemesi durumunda ekstra puan satın alma şansınız da bulunuyor. Ödül bilet konusunda firma yolcularına herhangi bir kısa koymamıştır. Herkes birikmiş puanlarını dilediği yere gitmek için kullanabiliyor. Saat, yer ya da tarih fark etmeksizin ister iç hat seferlerinde isterseniz dış hat seferlerinde puanınız yettiğince bedava bilet alma şansınız vardır. Tek yapmanız gereken bilet almadan önce OnurExtra programına üye olmaktır. Sonrasında aynı üyelik üzerinden alınan her bilet size puan kazandıracaktır.

%8 Oranında Puan Kazanma Şansı

Almış olduğunuz biletin net bilet ücreti üzerinden %8 oranında puan kazanmanız mümkündür. Satın aldığınız biletin Extra esnek bilet olması sizlere %8 oranında puan kazandırır. Aldığınız bilet esnek bilet ise %4, promosyon bileti ise %2 oranında puan kazanırsınız. Görüldüğü üzere her bilet için puan kazanma şansınız vardır. Bu sayede bütün yolcular puan biriktirebilir ve bedava uçuş hakkı kazanabilir. OnurExtra programı Türkiye’nin en cömert havayolu programıdır. Bu programın size sağladığı birçok avantaj söz konusudur.

OnurExtra Avantajları

OnurExtra programına üye olanlar birbirinden farklı fırsatlardan da yararlanmaya hak kazanmış oluyor. Öncelikle bu program sayesinde kolaylıkla puan kazanabilir ve topladığınız puanlar ile ücretsiz bilet alabilirsiniz. Bunun yanı sıra bol kazanç sağlar. Seyahat planlarınızda hızlı rezervasyon yapmanıza olanak tanır. Bu sayede yoğun saatler için bilet bulma şansınız da ikiye katlanmış ve diğer yolculardan daha çok avantajınız olur. Bu programa üye olmak oldukça kolaydır. Onur Air havayolları firmasının resmi web sitesi içerisinde doğrudan internet sitesi üyeliği yapabilir ya da sitede yer alan Çağrı Merkezi numarasını arayarak üye olabilirsiniz. Bu program sayesinde sevdiklerinize hediye bilet alabilir ve armağan edebilirsiniz.

No Comment

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.