Pegasus

Pegasus Uçak Bileti Değişim Hakkı

Pegasus firmasının yolculara sağlamış olduğu avantajlar dahilinde sizler de en fazla yolculuk hakkına sahip olabilirsiniz. Hava yolu taşımacılığında uygun fiyat stratejisi ile birçok firmanın önüne geçen ve çok sayıda insan tarafından seyahat etmek amacıyla kullanılan bu firma şimdilerde ise harika bir kampanya ile uçak biletlerinde sınırsız değişim hakkı tanıyor. Uçak biletleri genellikle herkes tarafından seyahat planı yapılır yapılmaz satın alınmaktadır. Bazı durumlarda ise uygun fiyat yakalanır ve seyahat planı yapılmadan bilet satın alınır. Bilindiği üzere uçak biletinde ne kadar önceden satın alma işlemi yapılırsa o kadar indirim kazanırsınız. Bu nedenle son anda değişen seyahat planınız için bir çözüm yolu bulmanız gerekir. Fiyatını ödediğiniz biletinizin sınırsız değişim hakkı olabilmesi için Pegasus özel bir fırsat sunmaktadır. Yurtiçi ya da yurtdışı uçuşlar fark etmeksizin herkes Pegasus flex sayesinde dilediğiniz gibi değişim hakkınız söz konusudur.

Pegasus Flex Avantajları

Uçak bileti satın alırken Pegasus Flex özelliğini biletinize dahil ederek harika avantajlara sahip olabilirsiniz. Üstelik acenteler, web sitesi ya da çağrı merkezi fark etmeksizin bütün satın alma araçlarında bu özelliği ekletmeniz mümkündür. Yurtiçi uçuşlarınızda yaklaşık 13 TL’ye satın alacağınız bu özellik yurtdışı uçuşlarında ise yaklaşık 10 Euro’dan başlayan fiyatlarda gideceğiniz ülkeye göre değişim gösterir. Bu sayede değişim hakkınızı rahatlıkla yapabilirken herhangi bir ceza bedeli ödemenize gerek kalmaz. Business Flex Paket dışındaki bütün paketler tarafından satın alınabilmektedir. Business Flex paketin bu özelliğe ihtiyacı yoktur.

Pegasus Flex Nasıl Kullanılır?

Bu özellik ile ilgili yolcuların satın alma işleminden önce bilmeleri gereken bir takım kullanım detayları söz konusudur. Pegasus flex seyahat planınızın değişmesi durumunda biletinizi ceza ödemeden değiştirmenize yarayan güzel ve avantajlı bir özelliktir. Fakat yalnızca bilet değişim için kullanılır herhangi bir iptal ya da isim değişikliği için bu özellikten faydalanmanız mümkün değildir. Ayrıca uçuş saatine son altı saat kalana kadar Pegasus Flex satın alma hakkınız vardır. Değişiklik koşullarını kapsayabilmesi için uçuştan 2 saat öncesine kadar bildirim yapmanız gerekir. Check-in işlemleriniz tamamlanmış olsa dahi değişiklik yapma hakkınız devam etmektedir.

No Comment

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.