Pegasus

Pegasus Türkiye’nin En Geniş Filosuna Sahip

Pegasus firması ülkemizde 20 yılı aşkın süredir havayolu taşımacılığında hizmet sağlamaktadır. Sevdiklerinizin yanına giderken ya da farklı amaçlar ile düzenlediğiniz her türlü seyahat için sizlere en iyi koşullarda yolculuk imkanı tanımaktadır. Türkiye içi seferlerinde ve dünyanın her alanındaki çok sayıda noktaya düzenli uçuşlar gerçekleştirmek adına büyük bir filoya sahiptir. Düşük maliyetli hava yolu taşımacılığında ülkemizde sık tercih edilen firmalar arasında yer alması kısa sürede büyümesine ve genişlemesine neden olmuştur. Böylece her geçen gün sizlere uygun olabilmesi için sefer sayısını da arttırmaktadır. Sizler de seyahat etmek için uygun fiyatlar sunan Pegasus Havayollarını tercih ederek avantajlar elde edebilirsiniz. Üstelik Pegasus ek hizmet konusunda da oldukça büyük fırsatlar sağlamaktadır.

Pegasus Avantajlarından Faydalanabilirsiniz

Pegasus firmasının sizler için hazırladığı bütün kampanyalardan yararlanmak için sizler de bu ailenin bir parçası olmaya ne dersiniz? Pegasus Plus uygulaması sayesinde uçak biletleriniz sizlere mil olarak geri dönerken Pegasus Plus Kart alarak her harcamanız için puan kazanabilirsiniz. Birçok alanda hizmet seçeneği olan havayolu şirketi sürekli olarak indirimli uçak bileti de sunmaktadır. Üstelik yapılan tüm harcamalarda mutlaka bir indirim ya da puan kazanımı söz konusudur. Oluşturulan promosyonlar ve fırsatlar sizlere isteğiniz doğrultusunda bildirim olarak gelecektir. Türkiye’nin en geniş filosuna sahip Pegasus ailesinin bir parçası olmak için sizler de zaman kaybetmemelisiniz. Her uçuşunuzda birbirinden özel avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Konforlu Uçuş İçin Tercihiniz Pegasus Olsun

Konforlu uçuşlarda her zaman için tercihinizi Pegasus firmasından yana gönül rahatlığı ile yapmanız mümkündür. Sizler için her türlü destek ve hizmet sunan bu firma göklerdeki uzun yıllardır süregelen tecrübesi ve deneyimi ile bütün yolcularını memnun etmek için çaba göstermektedir. Uçuş ve kabin ekibi konusunda profesyonel personeller ile çalışarak bütün herkesin güvenliğini ve memnuniyetini sağlamaktadır. Yol boyunca kabin ekiplerinin güler yüzü ve hizmeti sizlere konforlu uçuş imkanı sağlamaktadır. Yolculuk sırasında memnun kalmadığınız bir durum olduğunda rahatlıkla kabin ekibi ile bu durumu paylaşabilirsiniz. Ellerinden geldiğince sizin sorununuza etkili bir çözüm arayışına gireceklerinden emin olabilirsiniz.

No Comment

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.