Pegasus

Pegasus Online Check-in Yapma

Pegasus Havayolları ile seyahatinizi uygun koşullarda gerçekleştirmeniz mümkündür. Ülkemizde uzun yıllardır hizmet veren ve tecrübeli bir firma olarak birçok kesim tarafından tercih edilmektedir. Uygun fiyatlı olmasının altında havayolu seyahatinin herkesin hakkı olduğunu düşünmesi vardır. Bu sayede kurulduğu yıldan itibaren uzun yıllardır yolcularını güven içerisinde gidecekleri yere ulaştırmayı başarmıştır. Kara yolculuğuna göre birçok zaman daha uygun fiyatlı biletlere ulaşmak Pegasus sayesinde mümkün olabiliyor. Üstelik seyahat planınızı çok önceden yaptıysanız ve tarih belirli ise bu sizler için oldukça yüksek bir avantaj sağlıyor. Son dönemlerde ise teknolojinin gelişmesi ile biletler internet üzerinden uygun fiyatlar ile alınabiliyor. Uçuş öncesi Check-in yapmak için havalimanına saatler öncesinden gidilmek zorunda kalınmıyor. Mobil cihazlarınız ya da bilgisayarlar üzerinden online Check-in yaparak uçuş saatinden yarım saat öncesinde kalkış terminalinde bulunmanız yeterli oluyor. Eğer el bagajı dışında bir yükünüz yoksa daha kısa süre kala da kalkış terminaline varmanız yeterli oluyor.

Online Check-in Kuralları

Pegasus havayolları ile seyahat edecekseniz eğer bilmeniz gereken bazı detaylar vardır. Online Check-in yaptıktan sonra kapılardan geçmek için mobil cihazınızdan QR kodu görevlilere göstermeniz ve onların da kod okuyucu cihazlara sizin telefonunuzu doğrultmaları gerekiyor. Bu nedenle uçuş öncesi şarjınızın dolu olduğundan ya da telefonunuzun açık olduğundan emin olmanız gerekir. Online Check-in sırasında koltuk seçimi yapmak isterseniz konuma göre ekstra ücret ödemek zorunda kalabilirsiniz. Koltuğunuzu sistemin otomatik olarak ataması sonucunda ekstra bir ücret ödemenize gerek olmayacaktır. Uçuş saatinizden 24 saat kadar önce Check-in işleminin tamamlanması sizin yararınıza olacaktır. Aksi takdirde unutabilir ve son online Check-in zamanını kaçırmış olabilirsiniz.

Bagaj Vermek İçin Erken Gitmeniz Gerekiyor

Eğer bagaja verecek bir eşyanız var ise yaklaşık bir saat öncesinde havalimanında olmanız doğabilecek karışıklıkların önlenmesi açısından önemlidir. Online Check-in yapanları normal sıradan almak yerine onlara özel bir yer oluştururlar. Yapılacak işlemin yalnızca eşya vermek olmasından kaynaklı bir durumdur. Online Check-in yapıyor olmanız sizin için yalnızca zamandan tasarruf etmenize yardımcı olacaktır. Herhangi bir ayrıcalığı yoktur. El bagajı olan yolcular için uçuş öncesi bekleme süresini kısaltır.

No Comment

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.