Pegasus

Pegasus Kart İle Kazandığınız Puanları Gönlünüzce Harcayın

Seyahat planınızı Pegasus üzerinden yapıyorsanız her zaman avantaj kazanıyorsunuz demektir. Pegasus Havayolları yolcularına hem uygun fiyatlı havayolu taşımacılığı hizmeti sunarken hem de çeşitli promosyonları ile onların daha çok kazanmasını sağlıyor. Pegasus kart sahiplerine özel olarak oluşturulan puan toplama sistemi ile yaptığınız her harcama sizlere puan kazandırıyor. Böylelikle biriken puanlarınızı dilediğiniz gibi harcama zevki size kalıyor. Her zaman seyahat ediyor ve bu seyahatlerinizde uçak yolculuğunu tercih ediyorsanız siz de Pegasus havayollarının avantajlarından yararlanabilirsiniz. ING Bank ile anlaşma sağlayan Pegasus işbirliği sayesinde Pegasus Plus Kart imkanı tanıyor. Bu kart ile günlük harcama yaparken aynı zamanda uçuş puanı kazanıyorsanız. Harcama miktarınızın %1’i kadar kazandığınız puanları biriktirerek dilediğiniz yere seyahat edebiliyorsunuz.

Pegasus Plus Kart İndirimleri

Pegasus Plus Kart sahipleri her açıdan avantaj kazanabiliyor. Uçuş puanı toplamanın yanı sıra Sabiha Gökçen Havalimanı’nda yılda altı kez ücretsiz olarak Fast Track hizmetinden yararlanabiliyorsunuz. Bunların yanı sıra dilerseniz %50 indirimli olarak yine aynı şekilde yılda altı kez Lounge hizmeti ve Vale Parking hizmetinden faydalanabiliyorsunuz. Bu kartın temassız özelliği sayesinde ödemelerinizi kolayca yapabilmeniz de mümkün oluyor. Bunun yanı sıra ücretsiz Seyahat Sigortası hizmetinden yararlanma hakkınız da bulunuyor. Fırsatlar ile dolu Pegasus Plus Kart sahibi olmak için daha fazla beklemenize gerek yok. Sizler de hemen başvurunuzu yaparak kazanmaya başlayabilirsiniz. Pegasus Havayolları resmi internet sitesinden başvuru yapabilme imkanınız da bulunmaktadır.

Uçuş Sırasında İndirimli İkram Seçenekleri

Ayrıca Pegasus Plus Kart ile seyahat esnasında Pegasus Cafe ikramlarını indirimli alma şansınız da bulunuyor. Ödemeleri bu kart üzerinden yapmanız dahilinde bir sonraki uçuş için de çeşitli indirimler kazanabiliyorsunuz. Yılın belirli dönemlerinde oluşturulan kampanyaları takip ederek farklı fırsatlara sahip olabilirsiniz. Dilediğiniz gibi her harcamada kullanabileceğiniz kartınız ile muhatabınız ING Bankası olacaktır. ING Bank ve Pegasus Havayolları işbirliği ile oluşturulan bu muhteşem karta sizler de sahip olabilirsiniz. İnternet sitesi üzerinde yer alan formu eksiksiz ve hatasız olarak doldurmanız gerekir. Tüm bilgileriniz Pegasus’ta tutulacaktır.

No Comment

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.