Pegasus

Pegasus İzmir – Ağrı Arası Uçuşlara Başladı

Birçok önemli hizmeti bünyesinde başlatan Pegasus ülke içinde gidilmedik yer bırakmamak için kolları sıvadı. Daha öncede açmış olduğu yeni destinasyonlar ile beğeni toplayan bunu daha da ileriye götürüyor. Ülkenin batısı ile doğusunu birleştirecek proje çok önemli bir yer tutmaktadır. Artık isteyen herkes aktarma ile uğraşmadan tek seferde bu büyük mesafeyi kat edecek. Başlangıç olarak kampanyaları fiyatları tercih eden firmanın hedefi, herkese bu hizmeti ulaştırmaktır. Pegasus ile yapacağınız seyahatlerde konforun da çok önemli bir yer tutması sizleri çok daha özel kılacak. Sahip olacağınız ayrıcalıklar, sadece indirimli bilet fiyatları ile değil aynı zamanda kaliteli hizmetler olacak.

Mesafeler Şimdi Daha Da Kısalıyor

Hava yolu ulaşımlarının yaygınlaşması ile insanlar ulaşmak istediniz yerlere çok daha kolay ulaşırken, bazı durumlarda yine zaman kayıpları yaşanmaktaydı. Bunun önemli sebeplerinden bir tanesi gitmek istenilen yerlere doğrudan uçuş bulmak konusunda yaşanılan sorunlar. Eğer doğrudan bir sefer bulamıyorsanız yapacağınız aktarma uçuşlar arasında oluşacak bekleme süreleri de bir hayli zaman kaybına neden olacaktır.  Her zaman bunun önüne geçmek için açılımlarda bulunan Pegasus ailesi yeni İzmir – Ağrı arası doğrudan uçuşla yolcuları fazlasıyla memnun etmektedir. Artık yapılacak mesafeler arasındaki zaman çok daha iyi durumlara gelmiş olacaktır. Doğrudan uçuş sayesinde çok hızlı bir şekilde bu mesafeyi kat edebileceksiniz.

Pegasus İle Uzaklar Yakın Oluyor

Bugünde kadar İzmir ilinden Ağrı iline gitmek isteyenler kara yolu ile en az bir gün sürece yolcuklar yapmaktayken bu süre şimdi saatler ile ifade ediliyor. Öncesinde hava yolunu tercih edenler bile doğrudan giden bir uçuş bulamadıkları için en az bir aktarma yapmak zorunda kalıyordu ve bu durumda bile oldukça zaman kaybediyordu. Şimdi ise hiç bunlar ile uğraşmadan Pegasus sayesinde İzmir’den bindiğiniz uçak sizi doğrudan Ağrı iline götürecek. Bu denli özel bir ayrıcalığı kaçırmamalısınız. Beklentilerinizi karşılayacak uçuş imkanları sizleri beklerken kesinlikle bu ayrıcalıkları kaçırmıyor olmalısınız. Mükemmel deneyimler yaşayacağınız hizmetler sizleri bekliyor. Başlayan bu uçuşlara çok uygun fiyatlar ile sahip olmak için giriş yapın.

 

No Comment

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.