Pegasus

Pegasus İle Araç Kiralama Çok Avantajlı

Pegasus havayolları yalnızca havayolu taşımacılığı hizmeti vermek yerine uçuş sonrası da ulaşımınızı kolaylaştıracak kampanyalar düzenlemektedir. Bu nedenle birçok kişi tarafından güvenle tercih edilmektedir. Seyahatlerinizde havaalanı sonrası ulaşım sorununu düşünmemeniz içim Pegasus gideceğiniz yerde araç kiralama fırsatı sunuyor. Bu işlem için tek yapmanız gereken ise resmi sitesine giriştir. Pegasus Havayolları’nın resmi iş ortağı CarTrawler üzerinden doğrudan varış yerinize gidebileceğiniz araç kiralama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu sistemin 7/24 iletişim kurabileceğiniz müşteri hizmetleri mevcuttur. Bunun yanı sıra 1600 farklı tedarikçi ile çalışma sergilemektedir. Ödeme kolaylığını ise güvenli çevrimiçi ödeme yöntemi ile gerçekleştirmeniz mümkündür. Uygun fiyata bilet alarak gerçekleştirdiğiniz seyahatlerinizde sizin her türlü ihtiyacınızı karşılayan havayolu şirketi birbirinden eşsiz avantajlar sunmaya devam etmektedir.

Transfer Seçeneğinden Faydalanabilirsiniz

Pegasus yalnızca araç kiralama konusunda yardımcı olmakla kalmayıp başka ulaşım yöntemi tercih eden yolculara da destek sağlıyor. Zahmetsiz bir şekilde yolculuk geçirmeniz için uçaktan indikten sonra tren, servis ya da otobüs kullanmak isteyenler için de bir hizmet veriyor. Yolcular uçuş bilgilerini girerek varış noktasından kullanmak istedikleri vasıtayı seçiyor ve uçuş sonrası ulaşım sorunu da çözülmüş oluyor. Pegasus ailesinin bütün yolcuların ihtiyaçlarına uygun muhteşem bir transfer yelpazesi bulunmaktadır. Oldukça güvenilir olan bu sistem sayesinde varış noktasında ulaşım aracınız sizi bekliyor olacaktır. Pegasus resmi internet sitesi üzerinden araç kiralama ya da transfer rezervasyonu yaptırmadan yola çıkmamanızı öneririz.

Pegasus Avantajlarından Yararlanın

Pegasus Havayolları sayesinde sizler de havayolu taşımacılığından oldukça uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Pegasus Plus üyesi olarak kampanyaları yakından takip etmektir. Sevdiklerinizin yanına seyahat etmek için ya da tatil yapmak için dilediğiniz zaman uygun fiyata bilet bulma imkanınız vardır. Çok sayıda kampanya düzenleyen bu firma 20 yılı aşkın tecrübesiyle havayolu taşımacılığında oldukça büyük başarı sergilemiştir. Güvenilir ödeme yöntemleri ve ek hizmet avantajları ile tüm yolcuların ihtiyaçlarını karşılayabilecek nitelikler taşımaktadır. Sizler de Pegasus ailesine dahil olarak bütün seyahatlerinizde konforlu yolculuğa uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

No Comment

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.