Onurair

Onurair Rusya’da Yeni Rota Edindi

Uçuş ağını düzenli olarak genişletmeye çalışan ve her zamankinden daha başarılı işlere imza atan Onurair, bildiğiniz üzere Türkiye’nin ve dünyanın en çok tercih edilen hava yolu firmalarından biridir. Daima ziyaretçilerine farklı avantajlar sunmaktadır. Bundan sonra siz de dilediğiniz gibi uçak biletinizi Onurair üzerinden alabilir ve uçak yolculuklarınızı daha güvenli bir hale getirebilirsiniz. Peki ama uçak bileti almak için Onurair’i seçtiğinizde ne gibi ayrıcalıklardan faydalanabileceğinizi biliyor musunuz? O zaman söylemeliyiz ki her damak tadına uygun uçak içi leziz ikramlar, indirim kuponları, uçuş puanları, avantajlı paketler ve benzeri şeyler sizleri bekliyor olacaktır. Peki ama Rusya’ya seyahat ediyor musunuz? O halde söylemeliyiz ki Onurair Rusya’da yeni bir rota edindi.

Rusya’ya Uçmak İçin Onurair

Rusya’da yeni bir rota edinen ve müşterilerini en iyi şekilde uçuran Onurair, bundan sonra sizin için Rostov’a da gidecek. Kesinlikle bilmelisiniz ki 29 Ocak 2018’den itibaren haftanın iki günü düzenlenecek olan uçuşlar ile artık siz de tek seferde Rostov’a gidebileceksiniz. Bundan büyük bir memnuniyet duyacağınıza ve her zaman için avantajlı olacağınıza eminiz. Fiyatların da indirimde olduğunu, Business Class sınıfında bile gerçekten son derece ekonomik rakamlara biletler bulabileceğinize emin olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken uçak biletinizi Rostov varış olmak üzere Onurair üzerinden almak olacaktır. Bu da size avantaj sağlayacaktır.

Onurair İle Uçmak Avantaj Sağlayacak

Tahmin edemeyeceğiniz kadar avantajlı bir hava yolu firması olarak ön plana çıkan Onurair, bundan böyle beklentilerinizi çok kısa sürede karşılayacaktır. Artık tahmin bile edemeyeceğiniz kadar ekonomik rakamlara Rostov’a uçabileceksiniz. Bunun yanında unutmamalısınız ki uçak biletinizi saniyeler içerisinde online olarak internet üzerinden de alabileceksiniz. Sadece uçak biletinizi almakla kalmayacak, bunun yanında gerek webden gerek cepten gerekse mobil uygulama üzerinden dilediğiniz gibi online check-in de yapabileceksiniz. Bunun için almış olduğunuz biletin PNR numarasını biliyor olmanız gerekecektir. Hiçbir zaman boşa vakit harcamayacak ve Onurair ile VIP uçuşların tadını çıkaracaksınız. Unutmamalısınız ki uçuş ağı son derece geniş olan bir firmadır ve çoğu noktaya tek seferde gidebilirsiniz.

No Comment

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.