Onurair

Onurair Rusya’da Yeni Rota Edindi

Avrupa’nın pek çok noktasına yolcularını taşıyan, dünyanın dört bir tarafını dolaşan, 25 yıldır bu işi yapan ve artık tecrübeli bir konuma gelmiş olan Onurair, sizin de tercih edebileceğiniz firmalardan biri olabilir. Bildiğiniz gibi tam 23 adet uçağa sahiptir. Yolcularını en iyi şekilde istedikleri noktalara taşımaya çalışmaktadır. Günde birden fazla seferi bulunmaktadır. Avrupa’da yeni rotalar edinmektedir. Şimdi ise Onurair Rusya’da yeni bir rota daha edindi. Bundan böyle siz de dilediğiniz gibi uçabilecek ve istediğiniz gibi yolunuza devam edeceksiniz. Unutmamalısınız ki Türkiye’de en çok tercih edilen hava yolu şirketlerinden biridir. Online olarka uçak bileti sunmakta ve yolcularının gerçekten ekonomik rakamlara bilet almasına imkan sağlamaktadır.

Rusya’daki Yeni Rotasına Uçuşlar Başladı

2018’de Rusya’daki yeni rotası olan Rostov’a uçuşlarını başlatan Onurair, artık tek seferde, aktarma olmadan sizleri buraya taşıyacaktır. Kesinlikle memnun kalarak uçacağınıza ve asla problem yaşamayacağınıza da eminiz. Bunun yanında unutmamalısınız ki ciddi anlamda farklı özelliklere sahiptir. Siz değerli yolcularını Rostov’a ve daha farklı noktalara gerçekten tahmin edemeyeceğiniz rakamlar ile uçuracaktır. Ayrıca kendi bünyesinde başlatmış olduğu pek çok da kampanyası bulunmaktadır. Örneğin ücretsiz uçuş imkanı bile verebilmektedir. Siz şimdi bunun nasıl mümkün olduğunu soruyor olabilirsiniz. O halde bilmelisiniz ki bundan sonra siz de dilediğiniz gibi ücretsiz bile uçabileceksiniz.

Onur Extra Üyesi Olun

Kendi bünyesinde başlatmış olduğu bir servis olarak ön plana çıkan Onur Extra, burada uçak bileti alan yolcuların belli puanlar kazanması sistemidir. Burada alınan biletlerin net fiyatının %8’i kadar puan verilmektedir. Yani 100 TL değerinde bir bilet aldığınızda 8 TL değerinde puan hesabınıza işlenecektir. Tabii 8 puan olarak geçmeyecektir. Bu 8 TL’ye denk gelen puan anlamına gelmektedir. Örneğin 1 TL 250 puan ise size 2000 puan yansıyacaktır. Doğal olarak bilmelisiniz ki böylece diğer uçuşlarınız için biletlerini puanlarınız bile alabileceksiniz. Böylece ücretsiz olarak uçmuş da olacaksınız. Avantajlarla dolu bir hava yolu şirketi olduğunu ve artık sizin de onu gönül rahatlığı ile tercih edebileceğinizi söylemeliyiz. Göreceksiniz ki güvenle uçacaksınız.

No Comment

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.