Onurair

Onurair Puanlarıyla Uçak Biletinizi Bedavaya Getirin

Onur Air havayolları her seyahatinizde puan kazandırmaktadır. Onur Air tarafından oluşturulan OnurExtra programına üye olmanız doğrultusunda her bilet alımında değişik oranlarda puanlar kazanabilir ve puanlarınızı biriktirip bedava uçak bileti alabilirsiniz. Üstelik bu puanlarla alacağınız bedava uçak bileti için herhangi bir kısıtlama yoktur. İster yazın ister kışın kullanabilirsiniz. Günün her saatini tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra yurt içi ya da yurt dışı seyahatleriniz için kullanabilirsiniz. Tercih tamamen sizindir. Birikmiş puanlarınızı hangi seyahatinizde kullanmak isterseniz bu konuda özgürsünüz. Halen OnurExtra programına üye değilseniz kolayca ve ücretsiz şekilde üye olarak puan kazanmaya başlayabilirsiniz.

OnurExtra Programına Nasıl Üye Olunur?

Türkiye’nin en cömert havayolu programı sloganı ile çıkartılan OnurExtra programına üye olmak oldukça kolaydır. Programa dahil olup sınırsız avantajlarından yararlanmak için tek yapılması gereken üye olmaktır. Günümüzde mobil cihazlar üzerinden her alanda çeşitli uygulamalar kullanılmaktadır. Sık seyahat edenler ve tercihini havayolu taşımacılığından yana kullananlar için her şirket kendi programını oluşturmuştur. Mobil uygulama yanı sıra bu programı bilgisayarınız üzerinden de kullanabilmeniz mümkündür. Onur Air resmi internet sitesinde konu ile ilgili alanda çeşitli üye olma yöntemlerinden bahsedilmektedir. Dilerseniz Web Sitesi üzerinden üye olabilir, dilerseniz Çağrı Merkezi ile iletişime geçerek üyeliğinizi buradan gerçekleştirebilirsiniz. Sonrasında avantajlardan yararlanma fırsatını yakalamış ve her uçuşunuzdan puan kazanmaya başlamış olursunuz.

OnurExtra Sayesinde Puan Kazanmak

Seyahat eden biri olarak tercihinizi Türkiye’nin özel havayolu taşımacılığı alanında öncü firmalarından birisi olan Onur Air üzerinden yaparsanız her bilet aldığınızda puan kazanabilirsiniz. Bu puanları zaman içerisinde biriktirip ödül bilet satın alabilir ve bedava seyahat etme avantajına sahip olabilirsiniz. Net bilet ücretinizin %8’ine kadar puan kazanma şansınız vardır. Türkiye’nin en cömert havayolu uygulaması olan OnurExtra programına üye olduktan sonra aldığınız biletlerin net bilet ücreti üzerinden her Extra esnek biletlerde %8, her esnek biletlerde %4, her promosyon biletlerinde %2 oranında TL tutarı karşılığında puan kazanabilirsiniz. Yazımızın içerisinde bahsedildiği şekilde dilediğiniz gibi puanlarınız ile ödül bilet alabilirsiniz. Üstelik firma size ödül bilet konusunda herhangi bir kısıtlama koymamaktadır.

No Comment

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.