Onurair

Onurair Online Check-in Yapma İşlemi

Her zaman kaliteli hizmeti ve güler yüzlü uçak içi personeli ile yolcularına hizmet etmeye devam eden Onurair, Türkiye’nin hava yollarında öncü firmalarından biri olarak dikkat çekiyor. Bildiğiniz gibi ülkemiz için pek çok anlam ifade ediyor. Peki siz de uçak yolculuklarınızı Onurair ile mi yapıyorsunuz? Eğer öyleyse ve siz de ondan memnunsanız, şimdi vermiş olduğu hizmet ile daha da memnun kalacaksınız. Bildiğiniz gibi hava alanlarında uçaklarınıza binmeden önce bagaj ve bilet kontrol işlemi yapılmaktadır. Hal böyle olunca oldukça fazla beklemek gerekmektedir. Sıralar oluşabilmektedir. Peki ama bu işlemi çok daha seri bir şekilde yapmak ister miydiniz? Eğer isterseniz bundan sonra siz de online Check-in yapabilirsiniz.

Online Check-in Nasıl Yapılır?

Onurair üzerinden uçak bileti aldıysanız, aldığınız biletin PNR numarası olacaktır. Bu numara size çok lazım olacaktır. Öncelikli olarak uçak bileti sitesine girmeli ya da doğrudan Onurair’in kendi web sitesine gitmelisiniz. Uçak bileti arama bölümünün yanından online check-in butonuna tıklamalısınız. Daha sonrasında size sorulan PNR numarasını girmelisiniz. Bunu girdikten sonra dilediğiniz gibi işleminizi tamamlamaya doğru adım atabilirsiniz. Gerekli işlemleri kısa sürede tamamlayacaksınız. Bundan sonra hava alanlarında size ayrılmış olan alanlardan kolayca bagaj ve bilet kontrol işlemi yapabileceksiniz. Kesinlikle vaktinizi almayacak ve siz de daha avantajlı olacaksınız. Bundan sonra tek yapmanız gereken şey uçak biletinizi Onurair üzerinden almak olacaktır.

Onurair Bir Dünya Markası

Bir dünya markası haline gelen ve sadece ülkemizden değil, aynı zamanda yurtdışından da rağbet gören Onurair, bundan böyle sizin de memnun kalacağınız hava yolu şirketlerinden biri olacaktır. Yolcularının memnun kalması ve bir daha onu seçmesi adına elinden geleni yapmaktadır. Uçak içi ikramları ile de dikkat çekmektedir. Bunun yanında uçak içerisindeki güler yüzlü personeli ile sizlerin gönlünüzü kazanacaktır. Bununla birlikte unutmamalısınız ki yolcularına en geniş ve en kapsamlı bagaj hakkını tanıyan firmaların başında gelmektedir. Artık hangi sınıftan uçak bileti aldıysanız alın, istediğiniz gibi uçacak ve dilediğiniz gibi bagajlarınızı taşıyacaksınız. Bu sizin için bir sorun olmayacaktır.

No Comment

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.