Onurair

Onurair İstanbul – İzmir Arasında Günde 20 Kez Uçuyor

Onur Air  havayolu şirketi sayesinde sizlerde iş seyahatlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. İstanbul ve İzmir arası oldukça fazla sefer düzenleyen havayolu şirketi özellikle iş için seyahatlerde avantaj sağlamaktadır. İzmir de ikamet edenlerin İstanbul’daki işlerini gün içerisinde halledip evlerine geri dönmelerini sağlayan güvenilir bir firma olarak her zaman her kesin ihtiyacını karşılıyor. Aynı şekilde İstanbul’da ikamet edip İzmir’e gitmesi gereken yolcular için de sefer düzenliyor. Gidiş-dönüş olmak üzere gün içerisinde toplamda 20 sefer düzenlemesi her açıdan avantaj sağlıyor. Ülkemizde iş ve insan bakımından iki önemli büyük şehirler olan İzmir ve İstanbul havayolu taşımacılığı konusunda oldukça gelişmiş şehirlerdendir. Bu nedenle buradaki arz talep diğer havalimanlarına oranla daha fazladır. Onur Air sayesinde günün dilediğiniz saatinde seyahat edebilir üstelik avantajlı bilet fiyatlarından yararlanabilirsiniz.

İzmir Onur Air Havayolları İle Güvende

İzmir ülkemizde turistik anlamda en çok ziyaret edilen şehirlerarasında yer almaktadır. Özellikle Ege Bölgesinde yer alıyor olması yabancı turistlerinde ilgisini fazlasıyla çekmektedir. Sahip olduğu güzellikler ve eşsiz yerleri sayesinde seyahat açısından önemli bir tatil yeridir. Yaz aylarında sıklıkla tercih edilen Çeşme, Didim, Marmaris ve Bodrum gibi tatil bölgelerine oldukça yakındır. Bu nedenle Onur Air firması İstanbul İzmir arası gidiş dönüş seferlerini bir hayli fazlalaştırmaya ve uygun fiyatlar sunmaya karar vermiştir. Bu sayede özellikle yaz aylarında artan talebin karşılanması ve turistik açıdan da İzmir kentimizin gelişmesine önemli katkılar sağlamaktadır. Ülkemizde özel şirket olarak iç hat uçuşlarına başlayan ilk firma Onur Air’dir. Yıllar boyu süren tecrübesi ve gelişen başarısı sayesinde birçok yolcu tarafından güvenle tercih edilmektedir. Kurulduğu günden buyana hava taşımacılığı sektöründe büyük başarılara imza atmış ve 90 milyona aşkın yolcuyu güvenle gidecekleri yere ulaştırmıştır.

İstanbul Çıkışlı İzmir Seferleri

İstanbul İzmir arası yaz ayları içerisinde günde yirmiye yakın sefer düzenleyen Onur Air firması ile günün her saatinde seyahat edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken kendinize uygun olacak saati belirlemek ve biletinizi satın almaktır. Bunun dışında sefer konusunda tereddüt etmenize gerek kalmayacaktır. Aradığınız her saat aralığına uygun İstanbul çıkışlı İzmir seferi bulabilmeniz mümkündür.

No Comment

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.