Onurair

Onurair 25 Yıldır Göklerde

Onur Air ülkemizde özel havayolu şirketi olarak hizmet veren bir kurumdur. Kuruluş tarihi 1992 yılı olan havayolu şirketi 25 yıl gibi uzun bir süredir havayolu taşımacılığı sektörünün özel şirketler arasındaki öncü firmaları arasında yer alır. Bugüne kadar yapmış olduğu seferlerin tümünde yolcularını güvenli bir şekilde varacakları noktalara taşımayı başarmıştır. İlk seferlerini dış hatlara yapan firma ülkemizde iç hat uçuşlarının özel şirketlere açılmasıyla 2003 yılında ilk iç hat uçuşu yapan özel sektör kuruluşu olmuştur. Kaliteli hizmeti ve profesyonel ekibi ile halen kendini geliştirmeye ve alanında en iyilerden birisi olma yolunda ilerlemeye devam etmektedir. Onur Air sayesinde ülkemizde düşük maliyetli hava taşımacılığı alanında ne kadar başarılı olunabileceği gerçekleşen her uçuş seferinde bir kez daha kanıtlanmaktadır.

22 Adet Uçak Filosu İle Hizmet Veriyor

Onur Air havayolu şirketi her geçen yıl daha da gelişerek günümüzde büyük ölçüde personel sayısına sahiptir. 1600’ü aşkın personeli ile yolcularına kalite seviyesi yüksek bir yolculuk hizmeti sağlamaktadır. Aynı zamanda filosunda 22 uçak ile hizmet vermektedir. Ülkemizde iç hatlarda 14 ayrı özel noktaya sefer düzenlemesi de inanılmaz bir başarıdır. Bunun yanı sıra dünya üzerinde 25 farklı ülkede 120’yi aşkın noktaya uçuş gerçekleştirmektedir. Bu uçuş alanlarını her geçen gün daha da genişletmektedir. Deneyimli personel kadrosu sayesinde özel sektörde adını hızla duyurmuş ve oldukça büyüme sergilemiştir. Uzun yıllardır havada olmasından kaynaklı tecrübesi ve köklü bir firma olması da tercih edilmesi açısından oldukça pozitif derecede katkı sağlamaktadır.

Düşük Maliyetli Havayolu Taşımacılığı

Daha önce Onur Air ile seyahat etmediyseniz fiyat konusunda herhangi bir bilginiz olmayabilir. Onur Air firmasının kuruluş amacı düşük maliyetli havayolu taşımacılığına artan talebi karşılamaktır. Bu nedenle piyasadaki diğer havayolu firmalarından daha uygun şekilde hizmet sunmaktadır. Böylece herkes seyahat noktasına özgürce göklerde süzülerek ulaşabilme keyfini tadabilmektedir. Unutulmaması gereken çok önemli bir noktaya değinen Onur Air maddi açıdan çok iyi durumda olmayan kişilerin de havayolu üzerinden seyahat edebilmesine olanak tanır. Bu nedenle geçmişten günümüze özel kuruluşlar arasında en başarılı firma olmayı hedefleyerek bu hedefine ulaşmıştır.

No Comment

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.