Onurair

Onur Extra Nedir ve Ne İşe Yarar?

23 uçak ile yolcularının hizmetinde bulunan Onurair, bildiğiniz üzere çok tecrübeli bir firmadır. Her zaman için yolcularının konforlu ve ekonomik şekilde yolculuk yapmasına olanak tanımaktadır. Bundan sonra siz de onu tercih edebilir ve dilediğiniz gibi yolculuk yapabilirsiniz. Tabii unutmamalısınız ki Türkiye’nin en farklı hava yolu şirketlerinin başında gelmektedir. Yani farklı programları da bulunabilmektedir. Bunların başında da Onur Extra gelmektedir. Peki ama Onur Extra nedir ve ne işe yarar, merak ediyor musunuz? Eğer bu konu hakkında bilgi almak istiyorsanız hemen şimdi yazının devam kısmını inceleyebilirsiniz. Burada gerekli olan açıklamayı detaylı bir şekilde yaptık.

Onur Puan Kazanma Devri Başladı

Tüm zamanların en iyi firmalarından biri olarak dikkat çeken Onurair, bundan böyle beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacaktır. Göreceksiniz ki tahmin bile edemeyeceğiniz kadar avantajlı olacaksınız. Her zaman için beklediğinizden fazlasını bulacaksınız. Onurair bünyesine yani Onur Extra programına dahil olduktan sonra hesabınız ile yapacağınız her uçak bileti harcamasına puan kazanacaksınız. Örneğin İstanbul’dan Mersin’e gitmek istiyorsunuz ve uçak biletinin değeri 150 TL. Böylece aldığınız 150 TL değerinde biletten sizin hesabınıza belli bir miktar puan yansıyacaktır. Bu puanları biriktire biriktire bir sonraki uçuşunuzu ücretsiz bile yapabileceksiniz. Son derece avantajlı bir uygulama olduğunu ve sizin de memnun kalacağınızı söyleyebiliriz.

Onurair İle Yolculuk Yapmak Keyifli Olacak

Onurair ile yolculuk yapmak bundan sonra tahmin edemeyeceğiniz kadar avantajlı olmanızı sağlayacaktır. Unutmamalısınız ki farklı bir yapı ile hareket eden Onurair, beklediğinizden çok daha fazlasını bulmanıza olanak tanıyacaktır. Onur puanlarınızı biriktirmenize imkan tanıyacak ve onları uçak bileti alırken kullanmanıza yardımcı olacaktır. Unutmamalısınız ki aldığınız biletin net fiyatının %8’i kadar puan kazanacaksınız. 150 TL değerinde bir bilet aldığınızda hesabınıza 12 TL değerinde puan yansıyacaktır. Örneğin 1 TL 100 puana denk geliyor diyelim. Böylece 1200 puan hesabınızda olacaktır. Yine örnek olarak söyleyebiliriz ki, İstanbul’dan Ankara’ya gitmek için uçak bileti aldığınızda bu biletin 1200 puana denk geldiğini ve puanlarınız ile alabildiğinizi göreceksiniz. Böylece ücretsiz olarak keyifli bir şekilde yolculuk yapmış olacaksınız.

No Comment

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.