Onurair

Onur Air’i Tercih Etmek İçin Geçerli Nedenler

Onur Air, uçak firmaları arasında dikkat çeken ve en fazla tercih edilenler arasında yerini almıştır. Bu firmayı tercih etmenizi gerektiren birkaç neden sıralamamız gerekirse öncelikle pilotlarının profesyonel oluşu sizlere güven verecektir. Bunun yanı sıra bilet fiyatlarının uygun oluşu da tabi ki tercih sebebidir. Bu firma yolcularını mağdur etmemek için her alanda farklı yollar geliştirmiştir. Biletinizi kaybetmiş olmanız uçuşu yapamayacağınız anlamına gelmez. Biletler elektronik ortamdan alındığı için adınız listede görünecek ve yolculuğunuz adına bir sorun olmayacaktır. OnueExtra programına katılarak her uçuşunuzdan belli bir puan biriktirebilir ve bu puanlarınız birikince bedava uçuş yapabilirsiniz.

Özel Yemek Siparişiniz Hazır

Uçuş sırasında dilerseniz yanınıza bagaj alabilirsiniz. Ama bunun ağırlığının 8 kiloyu geçmemesine dikkat etmelisiniz. Eğer biletinizi önceden almış ama koltuğun yerini değiştirmek istiyorsanız firmanın sitesine girerek bu değişikliği istediğiniz koltuk satılmadığı sürece yapabilirsiniz. Uçuştan 36 saat önce eğer istediğiniz özel bir yemek varsa siparişini verebilirsiniz. Aşçımız istediğiniz menüyü sizin için hazırlayacaktır. Bu da bu firmanın yolcularına tanımış olduğu ayrıcalıklardan sadece biridir. Onur Air paket satışı ile de diğer firmalardan olan farkını ortaya koymuştur. Sizlere daha uygun bir uçuş sağlamak amacıyla istediğiniz gibi bir seyahat gerçekleştirmeniz için paket uygulaması başlatmıştır.

Konfor, Uçuşta Tercih Sebebi

Yolcularımızın güvenliği son derece önemli olduğu için bebek yolcularda dikkat edilmektedir. 2 günden daha az olan bebekler uçağa alınmamakla birlikte. 2 ve 7 günlük bebekler anne ve bebeğin uçak seyahatine hiçbir engellerinin olmadığı raporu ile yolculuk edebilirler. Anne baba dışında bebek ile yolculuk eden kişinin özellikle Lefkoşa uçuşlarında ailenin izni ve onayının olduğuna dair bir belge göstermesi gerekmektedir. 2-12 yaş arası yolcular artık çocuk yolcu kapsamına girmektedirler ve bilete tabi tutulmaktadırlar. Yolcuların bir uçuştan aradıkları en önemli özelliklerden biri de uçuş sırasındaki konfordur. Koltuk mesafeleri bu firmada oldukça iyi ayarlanmış ve arkada yatma özelliği ile de yolculuğunuzun keyifli geçmesi için sizlere özel olarak tasarlanmıştır. Onur Air ile siz de hem uygu  fiyatlı uçuş gerçekleştirmiş olacak hem de bu firmanın farkını en iyi şekilse hissedeceksiniz.

No Comment

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.