Onurair

Onur Air Nitelikli Bilet Uygulaması

Onur Air firması yolcularının mağdur olmaması için her türlü durumu düşünerek mükemmel bir uygulama başlatmıştır. Nitelikli Bilet Uygulaması dahilinde birçok konuda size avantaj sağlayan bu firma sayesinde herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda sıkıntıya girmenize gerek yoktur. Bu uygulama dahilinde sizleri hangi avantajları beklediğini öğrenmek ister misiniz? O halde hemen Nitelikli Bilet Uygulaması hakkında detaylı bilgi verelim. Bu uygulamaya yalnızca 3,5 TL ödeyerek katılabilir ve sayısız fırsattan yararlanabilirsiniz. İnsanlık hali nedeniyle herhangi bir uçağınızı kaçırmanız dahilinde bilet bedeli firma tarafından sizlere iade edilmektedir. Ayrıca bir takım sebeplerden dolayı kendi isteğiniz ile uçuşunuzu iptal etme durumunuzda yine bilet ücretiniz tarafınıza iade edilir. Bu fırsatlarla dolu uygulama bunlarla da sınırlı değildir.

Tazminat Ödenmesi Koşulları

Onur Air firması üzerinden bilet alırken biletinizi Nitelikli Bilet Uygulaması özelliği ile alırsanız firmadan kaynaklı başınıza gelebilecek herhangi bir durumda sizlere tazminat ödenmektedir. Örneğin havayolu şirketi tarafından tarifeli seferinizin bazı teknik ya da özel sebeplerden dolayı iptal edilmesi durumunda bilet iadenizin yanı sıra 150 TL tazminat ödemesi yapılmaktadır. Bunun yanı sıra çeşitli havayolu şartı ya da herhangi bir sebepten dolayı tarifeli seferin gecikmesi yani rötar durumunda ise gecikme saati başına 50 TL ödeme yapılmaktadır. Nadir görülen durumlardan birisi de uçağınızın bazı sebepler ile başka bir havalimanına inmesi gerçekleşebilir. Bu gibi durumlarda da sizlere Onur Air firması tarafından 50 TL tazminat ödenmektedir. Tüm bu fırsatlardan ise yalnızca 3,5 TL karşılığında yararlanabilirsiniz.

Nitelikli Bilet Uygulamasının Şartları

Onur Air Taşımacılık A.Ş. tarafından düzenlenen bu uygulamanın bir takım şartları söz konusudur. Yolcuların bilet satın alma işlemi sırasında yapacakları Nitelikli Bilet Uygulaması sözleşmesi yurtiçi uçak biletlerinde uygulanır. Bu uygulamanın ödemesi yapıldığında iptali ve iadesi söz konusu değildir. Tek bir bilet için geçerlidir. Uçak biletinde yer alan isim için tanınan bir haktır. Ve bu yolcunun ikametgâhı Türkiye’de olmak zorundadır. Mücbir sebepler söz konusu olduğunda tazminat ödemesi yapılmamaktadır. Sözleşmenin bütün yolcular tarafından iyice okunması ve satın alma işleminin bu koşulda yapılması gerekir.

No Comment

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.