Onurair

Onur Air İle Ucuza Tatil Keyfi

Onur Air havayolları firması sayesinde sizler de bir hayli uygun fiyatlara yaz tatili planı yapabilirsiniz. Ülkemizde 25 yıldır faaliyet gösteren bu deneyimli havayolu firması her açıdan avantaj sunmaya devam ediyor. Bugünlerde yaz ayına özel erken otel rezervasyonları da başladı. Sizler de tatil planınızı oluştururken Onur Air firmasının sunduğu uygun fiyatlı yurt içi uçuşları ile daha keyifli bir tatil oluşturabilirsiniz. Böylece şimdiden planladığınız tatil için maddi zorluk yaşamadan yavaş yavaş ödemelerinizi de halledebilirsiniz. Ülke içerisindeki birçok noktaya sayısız sefer düzenleyen firma yolcuların her açıdan tasarruf edebilmesi adına yaz tatiline özel fiyat indirimi de yapıyor. Özellikle tatil bölgelerine düzenlediği sık seyahatler yaz aylarının daha eğlenceli geçmesine vesile oluyor.

Onur Air Kampanyalarından Faydalanın

Onur Air havayolları yılın belirli dönemlerinde harika kampanyalar düzenleyerek herkese seyahat imkanı sunuyor. Böylece erken aldığınız biletlerden fazlasıyla indirim kazanarak tatillerinizi daha uygun fiyatlara yapabiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken Onur Air firmasının kampanyalarını düzenli olarak takip etmek. Bu sayede oluşan bütün fırsatlardan erkenden haberdar olup en indirimli koltuğu alabilme şansınız da oluyor. Sevdikleriniz ile ya da onların yanına seyahat edebilmek için daha fazla fırsatınız doğuyor. Ayrıca Onur Extra uygulamasına üye olarak birçok indirimli hizmetten de yararlanabiliyorsunuz. Bu program dahilinde herkes satın aldığı biletler üzerinden puan kazanarak bir sonraki seyahatler için avantaj kazanıyor.

Onur Extra Programına Nasıl Üye Olunur?

Onur Extra programı havayolu seyahatlerinde birçok avantaj sağlayan bir uygulamadır. Onur Air firmasının internet sitesi üzerinden ya da çağrı merkezlerinden kolaylıkla üye olabilir ve uygulamayı mobil cihazınızdan da kullanabilirsiniz. İnternet erişiminin olduğu her yerden anında bilet almanıza yardımcı olan bu program aynı zamanda her biletiniz üzerinden sizlere belirli değerlerde uçuş puanı kazandırır. Kazandığınız puanları biriktirerek dilediğiniz noktaya yapacağınız herhangi bir seyahatinizde bilet almak için kullanabilirsiniz. Bu sayede satın aldığınız bilet sizlere verilen bir ödüldür.  Puanınızın yeterli olması dahilinde herhangi bir ekstra ücret ödemenize de gerek kalmaz. Üstelik almak istediğiniz bilete puanınız yetmez ise puan satın alımı yaparak bir hayli ucuza uçmuş olursunuz.

 

No Comment

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.