Onurair

Net Bilet Ücretinin %8’i Kadar Puan Kazanabilirsiniz

Hava yolu şirketleri arasından hangi firmayı tercih ediyorsunuz? Yoksa düzenli olarak seçtiğiniz ve onunla uçtuğunuz bir firma bulunmuyor mu? Eğer ki hem ekonomik hem de konforlu bir yolculuk yapmak istiyorsanız siz de bundan sonra dilediğiniz gibi Onurair firmasını tercih edebilirsiniz. Bildiğiniz gibi pek çok farklı avantajı bulunmaktadır. Öncelikli olarak onun bünyesine kayıt olan ve uçak biletini ondan alanlar Onur puanı kazanıyorlar. Bunun adına da Onur Extra deniyor. Her zaman için yolcularının avantajlı olmasına olanak tanıyan bir marka olarak ön plana çıkıyor. Satın almış olduğunuz biletlerden sizlere puanlar geliyor ve siz de bu puanları dilediğiniz gibi kullanıyorsunuz.

Onurair İle İstediğiniz Yere Ekonomik Rakamlardan Uçun

Son derece başarılı bir firma olarak dikkatleri üzerine çeken Onurair, bundan sonra tercih edebileceğiniz bir marka olacaktır. Öncelikli olarak söylemek gerekirse Onur Extra programına dahil olduktan sonra alacağınız her bilette puanlar kazanacaksınız. Kazanacağınız puanlar, almış olduğunuz biletlerin net fiyatının %8’i kadar sizlere yansıyacaktır. Örneğin 100 TL değerinde bir bilet aldınız ve bu tutardan %8’i size puan olarak geri gelecektir. Yani toplamda 8 TL değerinde puanınız olacaktır. Tabii bunun hesaplaması da oldukça farklıdır. Onu öğrenmek için web sitesini ziyaret edebilirsiniz ancak daha iyi anlamanız için sadece örnek olarak yazının devamında bir anlatım yapacağız.

Onur Puanlarınızın Hesaplanması

Onur puanlarınızın hesaplanması gerçekten farklı bir boyuttadır. Örneğin 1 puanın karşılık geldiği tutar 0,01 TL’dir. Yani 8 TL değerinde olduğuna göre bunu 8 TL ile çarpacaksınız. Böylece gerçekten yüksek bir puana ulaşmış olacaksınız. Örneğin 8 TL değerinde puanınız şuna denk geliyor olacaktır: 10 puan 10 kuruş olduğuna göre 100 puan 1 TL değerinde olacaktır. 800 puan ise 8 TL’ye denk gelecektir. Tabii bunun hesaplaması farklı olacaktır. Ayrıca verilen rakamlar da farklıdır. Kesinlikle bilmelisiniz ki net bilet fiyatınızın %8’i kadar puan kazanabileceksiniz. Bu da sizin için biriken puanlar demek olacaktır. Biriken puanlarınızı da uçak bileti almak için kullanabilecek ve belki de bir sonraki uçuşunuzu bedavaya getireceksiniz.

No Comment

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.