Pegasus

ING Bank Pegasus Kredi Kartı Avantajları

Pegasus yapacağınız alışverişlerden bile sizlere puan kazandırıyor. Bu önemli ayrıcalığı sayesinde herhangi bir sorun ile karşılaşmadan büyük imkanların sahibi olacaksınız. Sizleri bekleyen birçok özel durum bulunmaktadır. Kalitesi ile adından söz ettiren imkânların tadını çıkarın. Artık kullanacağınız kredi kartının puanları sizlere mil olarak geri dönecek. Böylelikle çok daha avantajlı uçuşlar elde edebileceksiniz. Kalitenin sürekli olarak yükseldiği sayfamızda aradıklarınızı kolaylıkla bulabileceksiniz. Pegasus ING bank işbirliği ile ortaya çıkan işlem sonucunda bütün yapmış olduğunuz alışverişler sizlere puan kazandıracak. Siz kredi kartınız ile rutin işlemleriniz yaparken, Pegasus hesabınızda puanlar birikmeye başlayacak. Böylelikle hemen seyahatlerinizi planlamaya başlayabileceksiniz. Çünkü normalde olduğunda çok daha az ücretler ödemeye başlayacaksınız.

Büyük Ayrıcalıklar Sizleri Bekliyor

Beklentileriniz karşılayacak hizmetlerin tadını çıkarmaya başlamak için geç kalmamalısınız. Mükemmel ayrıcalıklar ile hayalleirnize çok daha kolay bir şekilde ulaşacaksınız. İhtiyaçlarınız aynı anda karşılanacağı kampanya sizleri çok memnun edecek. Bir yandan kredi kartı ile nakit ihtiyacınız karşılanacak diğer yandan ise gelecek uçuşlarınız içi üyeliğinizde puanlar biriktirecek. Bu avantaja herkes kolaylıkla sahip olabilir. Mükemmel kalite ile kullanmaya başlayacağınız bu hizmet sayesinde herhangi bir sorun ile de karşılaşmamış olacaksınız. Kalitesi ile mükemmel seviyelere gelen imkanların tadını çıkarmalısınız. Pegasus ile her zaman ayrıcalıklı olmaya devam edeceksiniz. Sürekli olarak müşterilere yönelik oluşturulan kampanyalar ile çeşitli avantajların sahibi olacaksınız.

Kredi Kartınız İle Puan Kazanacaksınız

ING bank aracılığı ile alacağınız kredi kartı, sizlere çeşitli avantajları getirecek. Herhangi bir kredi kartı olarak görmeyin. Çünkü bu kredi kartı ile diğer kartlardan farklı olarak mil kazanacaksınız. Hem TL karşılığı puanlar kazanacak hem de uçuşlarınız için mil kazanacaksınız. Sıklıkla seyahat edenlerden biri iseniz kesinlikle çok memnun kalacaksınız. Çünkü aynı iki puan birden kazanmış olacaksınız. Kalitesi ile adından söz ettiren bu ayrıcalıkları hemen değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşamadan sahip olacaklarınızın sayısı bir hayli fazla olmaktadır. Kredi kartınızı kullanarak sahip olacağınız birçok özellik bulunmaktadır. Uygun fiyatlar ile uçuşlarınızı gerçekleştirmek istiyorsanız bu kart tam size göre. Hemen başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

No Comment

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.