SunExpress

En Uygun İlave Bagaj Paketleri SunExpress’te

SunExpress havayolları ilave bagaj konusunda oldukça büyük avantajlar sunmaktadır. Diğer firmalara göre en uygun ilave bagaj kampanyası bu havayolu firmasında oluşturulmuştur. Üstelik önceden almanız dahilinde bir hayli indirimli fiyatlar ile karşılaşmanız mümkündür. Normal şartlarda iç hatlar için almak istediğiniz ilave bagaj hakkı her kilogram başı 6 TL’dir. Dış hatlar için belirlenen ilave bagaj fiyatı ise kilogram başı 10 €’dir. Fakat önceden ilave bagaj hakkı satın almanız dahilinde Check-in gişesi fiyatlarına göre %70 oranında indirim sağlayabilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden kişi ve güzergah başına ek olarak 5, 10, 15 ve 20 kilogramlık ek paketler oluşturulmuş ve yolculara sunulmaktadır. Dikkat edilmesi gereken bir takım unsurlar da söz konusudur.

İç hatlar İlave Bagaj Ücretleri

SunExpress uçuşlarında güzergaha bağlı olarak 15 ile 40 kilogram arasında bagaj hakkı verilmektedir. Size verilen bagaj hakkı yeterli gelmediği takdirde uygun fiyatlarda ek bagaj hakkı satın alma şansınız bulunmaktadır. İç hatlarda seyahat ediyor ve size tanınan bagaj hakkınız yeterli gelmiyorsa SunExpress tarafında oluşturulan paketlerden birini satın almanız mümkündür. Şirket ilave bagaj konusunda 4 ayrı paket seçeneği sunmaktadır. Paket 1 5 kilogram ekstra bagaj hakkı satın almanıza yardımcı olan ve 15 TL olan seçenektir. Paket 2 ise 10 kg ilave bagaj seçeneğini 30 TL karşılığında sunmaktadır. Paket 3’ü tercih ederek 15 kg fazladan bagaj hakkını 45 TL ödeyerek satın almanız mümkündür. Paket 4 ise 20 kilogram sunarak 60 TL’ye satışa sunulur.

Dikkat Edilmesi Gereken Önemli Detaylar

Satın almış olduğunu bu paketlerden herhangi birisini iade etme seçeneğiniz bulunmamaktadır. Alınan bagaj hakkı uçuş seferine ait bilet bilgilerinde yer alan kişiye aittir. Uçuş saatinizin değişmesi gibi durumlarda ilave bagaj hakkınız yeni sefere aktarılacaktır. Normal şartlarda kilogram başına 6 lira vermeniz gerekirken önceden aldığınız bu paketler sayesinde indirimli fiyat ödemiş olursunuz. Bu işlemi gerçekleştirmek için rezervasyonu yapılmış bir uçuşa fazla bagaj sonradan eklenmektedir. İlave bagaj hakkı uçuşa 3 saat kalana kadar Travel Center ile mümkündür. Ayrıca kişi başı en fazla 40 kg bagaj taşınabilmektedir. El bagajında ise azami sınır 8 kilogramdır.

No Comment

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.