Türk Hava Yolları

En Ucuz Uçak Bileti Türk Hava Yolları’ndan Alınır

Son zamanlarda karayollarına göre daha uygun fiyatlı biletler sunan Havayolu taşımacılığı ile sizler de hem zamandan hem de paradan tasarruf edebilirsiniz. Türk Hava Yollarını tercih ederseniz kaliteli ve konforlu seyahati uygun fiyata alabilmeniz de mümkündür. Ülkemizde prestij yapmış ve kuruluş bir hayli geçmişe dayanan bu firma dünya üzerinde de tanınmaktadır. Kurulduğu günden bu yana kaliteli ve güvenilir bir seyahat hizmeti sunan Türk Hava Yolları artan rekabet ile oldukça uygun fiyatlı bilet kampanyaları düzenlemektedir. Böylelikle yolcular en ucuz uçak biletini alabilme imkanına sahip olurlar. Profesyonel ekibi ve kaliteli hizmeti sayesinde hiçbir zaman tercihinizden yana pişmanlık duymazsınız. Sevdiklerinizin yanınıza uygun fiyatlı biletler ile daha sık gidebilir ve hayalinizdeki tatilleri tek tek gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanyalı Uçuşları Takip Edin

Sizler de sık seyahat ediyorsanız ve bunu ucuza getirmek istiyorsanız her zaman yapılan kampanyalardan haberdar olmanız gerekir. Türk Hava Yolları özel günlere ve belirli dönemlere uygun olarak çeşitli kampanyalar düzenlemektedir. Tek yapmanız gereken mobil uygulama ya da internet sitesi üzerinden sürekli olarak takipte kalmaktır. Böylece her zaman için avantajlı seyahat hizmetlerinden yararlanma fırsatınız bulunacaktır. Düşük maliyetli hava taşımacılığı yapan firmaların hizmet konusunda pek bir avantajı söz konusu değildir. Koltuk seçimi ve ikramlar için sizlerden ekstra para talep edilmektedir. Fakat Türk Hava Yolları kampanyalı biletlerinde dahi servis ve koltuk seçimi konusunda ücretsiz olarak hizmet sağlamaktadır. Yolculardan bu işlemler için ekstra bir ücret talep edilmemektedir.

Online Check-in Yaparak Zaman Kazanın

Türk Hava Yolları E-Bilet dönemine geçtiğinden bu yana yolcular büyük ölçüde rahatlığa ulaşmıştır. Uzun Check-in kuyrukları beklemeden kolaylıkla internet üzerinden biletinizi alabilme imkanınız vardır. Bilindiği üzere Türk Hava Yolları oldukça geniş bir filoya sahiptir. Her nerede olursa olsun en fazla sefer ve yolcu bu firmaya aittir. Uçakları oldukça büyük ve geniştir. Bu nedenle Check-in kuyrukları da diğer firmalara oranla daha fazladır. E-Bilet dönemi sayesinde yolcular evlerinin rahatlığında koltuk seçimi yaparak biletlerini alabiliyor ve kapı kapanış saatinden biraz önce havaalanına gidebiliyor.

No Comment

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.