Pegasus

Ekstra Konforlu Uçuş İçin Pegasus Business Flex Paket

Uçuş denemesini çok daha konforlu bir hale getirmek için Business birimlerini tercih edebilirsiniz. Pegasus bünyesinde almış olduğunuz Business Flex karta sahip olanlar ekstra konforlu olarak uçuşlarını gerçekleştirilecektir. Bu şekilde alacağınız biletlerde hem birinci sınıf koltuklara sahip olacaksınız hem de yiyecek içeceklerinizde dahi iyileştirmeler söz konusu olacak. Ayrıca uçağa binerken dahil ayrıcalıklı olacağınızı unutmamalısınız. Ekonomi biletine sahip olan yolcular uzun kuyruklar ardından uçağa ulaşırken, sizler hiç sıra beklemeden koltuğunuza yönelebileceksiniz. Business Flex kart sahipleri biletini almak istediği andan itibaren özel ayrıcalıkların sahibi oluyor. Bu büyük ayrıcalıklar ile ekstra olarak konfora sahip oluyorlar. Aynı rahatlık havaalanında biletlerinizi alırken de geçerli olmaktadır. Sıra beklemeden yapmış olduğunuz rezervasyonları çıktısını alabilecek aynı şekilde yine sıra beklemeden uçağımıza doğru gidebileceksiniz.

Her An Extra Konforu Hissedeceksiniz

Business Flex kart sahiplerinin güvenlik kontrolü de ayrı bir noktada yapılmaktadır. Böylelikle zaman kaybı minimuma indirilmektedir. Sahip olacağınız bu denli yüksek ayrıcalıklar sayesinde ekstra zaman tasarrufuna ulaşacaksınız. Ayrıca uçak içinde de size özel ayrılan yerlerde yolculuklarınızı geçirebileceksiniz. Bu yerlerde bulunan koltukta ekstra rahatlık ve diz mesafesine sahip olmaktadır. Yapacağınız yolculuklarda sıkıntı yaşamamanız için özenle hazırlanmıştır. Ayrıca ilgilenen hostes sayısı ve servis sayısı da daha çok olmaktadır. Uçak içi ikramlardan ücretsiz olarak faydalanabileceksiniz. Bunun dışında iniş ve çıkışlarda önceliğiniz olacaktır. Business Flex kat sahipleri birçok konuda ayrıcalıklı olmaya devam etmektedir.

Kendiniz Özel Hissedeceğiniz Uçuşlar

Pegasus ile uçmayı tercih edenlerin konforu yapılan çalışmalar ile daha da yükseltilmektedir. Kendinizi en iyisi hissedeceğiniz uçuşlar Pegasus ile sağlanmaktadır. Hem indirimli olarak fiyatlardan faydalanabileceksiniz hem de ekstra olarak uçak içinde kontrole ve kaliteye sahip olacaksınız. Beklentilerinizin tam anlamıyla karşılandığını görecek ve memnuniyetiniz her zaman olduğundan daha da yükselecektir. Kaçırılmayacak kaliteye sahip olmanı tadını çıkarın. Mükemmel keyifler sizinle buluşuyor. ayrıcalıklı olarak yararlanacağınız hizmetler sayesinde çok daha mutlu yolculuklar geçireceksiniz. Kaçırılmayacak avantajlarıyla Pegasus yolcuları kaliteyi sonuna kadar hissediyor. Business Flex kartını kullananların sayısı her geçen gün daha da yükseliyor. Çünkü bu karta tanınan ayrıcalıklar her zaman olduğundan daha yüksek oluyor.

 

 

No Comment

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.