SunExpress

Ekonomi Sınıfında Birinci Sınıf Uçuş İçin SunExpress

Havayolu ulaşımı karayoluna göre daha pahalı olsa da çok hızlı ulaşım imkanları sunmaktadır. Ayrıca bu fiyat farkı son zamanlarda giderek düşmektedir. Havayolu ulaşımına yeni firmaların katılması önemli bir rekabet oluştururken, teknolojinin de gelişmesi ile fiyatlarda ciddi bir düşüş yaşanmaktadır. Kampanyalı fiyatlar ile bulacağınız biletlerde, rakamlar neredeyse karayolu fiyatlarına eşit olacak seviyeye kadar düşmektedir. Böylelikle çok uygun rakamlar ile gitmek istediğiniz yerlere hızlı bir şekilde gidebileceksiniz. Bunun dışında firmalar fiyatları daha da düşürebilmek için bazı yollar izlemektedir. Bunların en başında geleni ise, ekonomik sınıfında yapılan maliyet düşürme işlemleridir. Ancak beraberinde çeşitleri sorunları getirebilir. İlk karşımıza çıkan sorun ise diz mesafesinin giderek küçülmesi olacaktır.

SunExpress Uçuşlarında Diz Mesafesi

Koltuklara oturduğunuz zaman rahat bir yolculuk yapabilmeniz için diz mesafesinin yeterli bir genişliğe ulaşması gerekmektedir. Ancak bu şekilde konforlu bir seyahat yapabileceksiniz. SunExpress bu durumu en iyi şekilde çözümlemektedir. Uçuşlarda birinci sınıfa sunulan ayrıcalıkların birçoğu hatta tamamı ekonomi sınıfı için de geçerli olmaktadır.  Böylelikle yolcular çok daha konforlu bir şekilde ulaşım yapabilmektedir. Sizlerde bu gibi ayrıcalıklarla birlikte keyifli uçuşlar gerçekleştirebilirsiniz. SunExpress, sunduğu konfor ve ekonomik fiyatları ile ilgili her zaman en büyük tercih sebeplerinden bir tanesi olmaktadır. Diz mesafesine verilen önem ve koltuklardaki konfor sizleri iyi hissettirecektir. Tüm bunlara indirimli fiyatlar ile sahip olmak ise çok daha fazla memnun edecektir.

Uçtukça Daha Çok Uçuracak Kampanyalar

Ayrıca her yaptığınız uçuştan hediye miller kazanabilecek ve bunları sonraki uçuşlarınız da kullanabileceksiniz. Böylelikle zaten indirimde olan uçak biletleri sizler için çok daha indirimli hale gelecektir. Kesinlikle faydalanmaktan pişman olmayacağınız ve her zaman kullanacağınız bu firmayı sizlerde tercih etmelisiniz. Kullanmaya başladıktan sonra sunmuş olduğu ayrıcalıkları sizlerde kolaylıkla görebileceksiniz. Diğer firmalarda olmayan birçok özellik burada geçerli olmaktadır. Birinci sınıf değerinde ekonomik uçuşlara sahip olabileceksiniz. Aynı zamanda SunExpress geniş ulaşım ağı sayesinde sizleri gitmek istediğiniz yerlere doğrudan ulaştırması önemli bir avantaj sağlamaktadır. Kaliteyi her zaman sonuna kadar hissedebileceğiniz bu firmada beklentileriniz her zaman karşılanacaktır.

 

No Comment

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.