Türk Hava Yolları

Dünyanın En Pahalı First Class Uçak Biletleri

Bulunduğunuz bölgeden yurtiçine ya da yurtdışına uçmak mı istiyorsunuz? O halde kesinlikle en uygun bilet bakıyor olmalısınız. Peki ama ekonomik uçak biletlerini bir kenarı bırakıp dünyanın en pahalı First Class uçak biletlerini öğrenmek ister misiniz? Kesinlikle bu listeyi görünce şaşıracağınızı biliyoruz. Öncelikli olarak söylemek gerekirse burada farklı firmalardan bahsedeceğiz. Gerçekten duyacaklarınız ve burada okuyacaklarınız oldukça şaşırtıcı olacaktır. Özelliklere baktığınızda ne kadar konforlu ve lüks bir yolculuk olduğunu da anlayacaksınız.

En Pahalı Uçak Biletleri

En pahalı uçak bileti listemizde ilk sırada Qantas yer alıyor. Koyun derisinden yapılmış ve aynı zamanda rahatça uyuyabileceğiniz yatağa dönüşen koltuklarıyla ön plana çıkmaktadır. Biletin fiyatı 14,974 Dolar olarak belirlenmiştir. Bu kulağa havai bir rakam olarak gelebilir ancak bu biletlerin düzenli olarak satıldığını söylemeliyiz. Bir diğer pahalı hava yolu şirketlerinden biri olan Singapur Havayolları, tam olarak 18,400 Dolar’a First Class bir uçuş vaat ediyor. Lüks çift kişilik yatağı mevcuttur. Ayrıca akşam yemekleri 5 farklı çeşitten oluşmaktadır. Bunun yanında havayolu tarafından hediye paketleri de sunulmaktadır. Virgin Atlantic firması da tam olarak 21,000 Dolar gibi bir rakama bilet satmaktadır. Atmosfer olarak harika görünüyor. Upper Class Suiti mor ışıklarla bezenmiş. Ayrıca Swarovski kristaller ile süslenmiş. Japon Havayolları ile harika bir yolculuk yapmak isteyenler de 24,000 Dolar gibi bir rakamı ödeme zorunda. Yatağa dönüşen koltukları, masaj cihazları burada dikkat çekmektedir.

Uçak Yolculuğu Hiç Bu Kadar Pahalı Olmamıştı

Cathay Pacific havayolu şirketinde First Class uçak bileti alabilirsiniz ancak bunun için tam olarak 25,000 Dolar ödemeniz gerekecek. Havyarlarla hazırlanmış kahvaltı sunulduğunu, organik pamuk kıyafetler verildiğini, son derece rahat koltuk sunduklarını, birbirinden farklı hediyeler verdiklerini de belirtmeliyiz. Etihad Havayolları şirketinde de bilet fiyatı 29,000 Dolar olarak belirlenmiş. Lüks bir seyahat için her şey yapılmış. Ayrıca spa odalarının bulunduğunu ve harika bir hizmet verdiklerini söylemek gerekir. Son olarak Emirates Havayollarında 1 bilet fiyatı 30,000 Dolar. Kişiye özel odalarda duş ve spa keyfi sunan bu firma gerçekten beklentileri de en yüksek düzeyde karşılayabiliyor.

No Comment

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.