Onurair

25 Yılda 90 Milyon Yolcuyla Onurair

Onur Air firması ülkemizde özel havayolu şirketi olarak 1992 senesinde faaliyete başlamıştır. İlk dönemlerde yurtiçi seferleri düzenlemeyen firma 2003 yılında Türkiye’de özel sektöre açılan havayolu taşımacılığı ile iç hat seferlerine de başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana 25 yıl geçen firma toplamda 90 Milyon yolcuyu güvenle gidecekleri noktaya kadar taşımıştır. Özel sektörün öncü şirketlerinden birisi olan Onur Air böylelikle sürekli büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. Düşük maliyetli hava taşımacılığı konusunda hizmet vermesi birçok insan tarafından tercih edilmesini sağlamaktadır. Yurtiçinde 14 noktaya sefer düzenleyen Onur Air yurtdışında da 120 ayrı noktaya sefer düzenlemektedir. Uzun yıllar biriken tecrübesiyle hizmet kalitesinden ödün vermeden düşük maliyetli hava taşımacılığında başarısını sürdürmektedir.

Seyahatlerinizde Onur Air Farkını Hissedin

Seyahatlerinizde Onur Air firmasının farkını hissetmek için sizlerde bir an önce harekete geçebilirsiniz. Son dönemlerde artan başarısı ile her açıdan kendini geliştirmeye devam etmektedir. OnurExtra adıyla oluşturmuş olduğu programına üye olan yolcular birbirinden avantajlı seçeneklere sahip olabiliyor. Alınan her bilet üzerinden puan kazanarak dilediğiniz bir seyahat için ödül bilet alma hakkınız oluyor. Üstelik puanlarınızın yeterli olmaması durumunda ekstra puan satın alma şansınız da bulunuyor. Onur Air puan sistemi ile alınan biletler için yolculara herhangi bir kısıtlama getirmiyor. Yurtiçi ya da yurtdışı fark etmeksizin günün her saatinde dilediğiniz tarih için bilet alabiliyorsunuz.

Ek Hizmetler Konusunda Avantajları

Onur Air firması havayolu seyahati öncesi ve sonrası ek hizmetleri ile de yolcularına çeşitli fırsatlar sunuyor. Rezervasyon ve online Check-in konusunda oldukça kolaylık yaşamanıza destek oluyor. Bunun yanı sıra konaklama ve ulaşım ihtiyaçlarınız için de çeşitli kampanyalar düzenliyor. Türkiye’nin en cömert havayolu programı OnurExtra üzerinden oluşturulan kampanyaları takip etmeniz de mümkün oluyor. Her açıdan oldukça avantajlı olan bu firma sayesinde hem uygun fiyatlı seyahat edebiliyor hem de tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyorsunuz. Araç kiralama, ek bagaj gibi hizmetleri yolcuların daha konforlu bir seyahat etmesi için sunuluyor. Cebinizden oldukça az bir miktar çıkmasını istediğiniz seyahatleriniz Onur Air sayesinde gerçekleşebiliyor.

No Comment

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.